Video: Антизомбі — Випуск від 26.05.2017

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова розповіла, що у росіян в генетичному коді записано тотальне несприйняття війни. То ж, як бачимо, такий антивоєнний імунітет на практиці означає введення військ до Польщі, Радянсько-фінська війна, Афганістан, Чечня, і далі за списком. А Дмитро Кисельов «підтверджує» цю теорію, заявляючи, що Росія може перетворити США в радіоактивний попіл. На цьому тижні можна остаточно переконатися, що ставка на фріків з боку російських кураторів зовсім не випадкова, адже неадекватність в коктейлі з необґрунтованим похвалянням завжди смішна і успіх в публіки забезпечений. Так і з’являються бабусі з Ісландії, 7 героїв союзу, дідусі з наганом від Врангеля тощо. З іншого боку цього варто було очікувати. Адже погодьтеся, складно зробити кулю з такого, як Захарченко. Як кажуть, яка країна, такі і герої. 26 травня — особливий день в історії сучасної України. Ці події показові в багатьох аспектах, в тому числі і з точки зору роботи пропаганди. Зараз з подачі федеральних і «новороських» каналів все подається приблизно так: фашисти налетіли на Донецьк і почали розстрілювати невинних людей. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова розповіла, що у росіян в генетичному коді записано тотальне несприйняття війни. То ж, як бачимо, такий антивоєнний імунітет на практиці означає введення військ до Польщі, Радянсько-фінська війна, Афганістан, Чечня, і далі за списком. А Дмитро Кисельов «підтверджує» цю теорію, заявляючи, що Росія може перетворити США в радіоактивний попіл. Теракт в Манчестері — це урок британцям за відмову співпрацювати з Росією? Дивіться новий випуск програми «Антизомбі» від 26.05.2017!

Антизомбі — Випуск від 26.05.2017

0 Коментувати

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова розповіла, що у росіян в генетичному коді записано тотальне несприйняття війни. То ж, як бачимо, такий антивоєнний імунітет на практиці означає введення військ до Польщі, Радянсько-фінська війна, Афганістан, Чечня, і далі за списком. А Дмитро Кисельов «підтверджує» цю теорію, заявляючи, що Росія може перетворити США в радіоактивний попіл.

На цьому тижні можна остаточно переконатися, що ставка на фріків з боку російських кураторів зовсім не випадкова, адже неадекватність в коктейлі з необґрунтованим похвалянням завжди смішна і успіх в публіки забезпечений. Так і з’являються бабусі з Ісландії, 7 героїв союзу, дідусі з наганом від Врангеля тощо. З іншого боку цього варто було очікувати. Адже погодьтеся, складно зробити кулю з такого, як Захарченко. Як кажуть, яка країна, такі і герої.

26 травня — особливий день в історії сучасної України. Ці події показові в багатьох аспектах, в тому числі і з точки зору роботи пропаганди. Зараз з подачі федеральних і «новороських» каналів все подається приблизно так: фашисти налетіли на Донецьк і почали розстрілювати невинних людей.

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова розповіла, що у росіян в генетичному коді записано тотальне несприйняття війни. То ж, як бачимо, такий антивоєнний імунітет на практиці означає введення військ до Польщі, Радянсько-фінська війна, Афганістан, Чечня, і далі за списком. А Дмитро Кисельов «підтверджує» цю теорію, заявляючи, що Росія може перетворити США в радіоактивний попіл. Теракт в Манчестері — це урок британцям за відмову співпрацювати з Росією?

Дивіться новий випуск програми «Антизомбі» від 26.05.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.05.2017 21:30

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

 • Борис Ии сказав:

  Антизомби оцените этот шедевр
  https://youtu.be/pHPKiZopPtQ


 • Зареєструйтесь

  Увійти, використавши ваші дані

  Забули пароль?

  Відновлення паролю

  Увійти через соц. мережу

  ВГОРУ
  Вгору

   Повідомити про помилку

   Текст, який буде надіслано нашим редакторам: