Про канал

Скачати логотип ICTV ICTV – перший в Україні недержавний загальнонаціональний канал. Наша позиція чітка: ми працюємо для людей, ми усвідомлюємо, що довіру телеглядачів потрібно виправдовувати. Ми вдячні всім, хто нас підтримав, хто нам повірив, а найбільше – тим, хто нас полюбив. Перевагу каналові віддають молоді чоловіки, які живуть у щасливих родинах, де дружина чи подруга поділяє ...

Скачати логотип ICTV

ICTV – перший в Україні недержавний загальнонаціональний канал. Наша позиція чітка: ми працюємо для людей, ми усвідомлюємо, що довіру телеглядачів потрібно виправдовувати. Ми вдячні всім, хто нас підтримав, хто нам повірив, а найбільше – тим, хто нас полюбив.

Перевагу каналові віддають молоді чоловіки, які живуть у щасливих родинах, де дружина чи подруга поділяє їхній вибір. Принаймні в тому, що стосується телевізійних смаків. Але це зовсім не означає, що нас не дивляться жінки, коли поруч немає чоловіків.

Наші плани – сміливі й далекосяжні, а бажання реалізувати їх – величезне. Кожен день на ICTV – це нові ідеї, які гуртують навколо себе талановитих журналістів, продюсерів, ведучих та шоуменів. Нам не позичати ні амбіцій, ні цілеспрямованості, ні вміння працювати в команді. І головне – ми абсолютно переконані в тому, що вдосконалення межі не має. Наш канал – канал великих можливостей, який дбає про інтереси тих, хто сьогодні своїми увагою й часом голосує за ICTV.

Свою історію канал почав 15 червня 1992 року – цього дня він багатообіцяльно стартував в українському телеефірі. Взявши курс на розважальні програми, ICTV першим серед українських каналів опанував методику озвучення та дублювання зарубіжних кінострічок.

Сьогодні ICTV володіє однією з найбільших недержавних мереж ефірного мовлення в Україні. Обсяг мовлення – 24 години на добу. Дивитися програми ICTV має змогу 95,5% населення України, а це майже 41 мільйон людей. Найбільше охоплення потенційної аудиторії в Києві, західному, центральному та північному регіонах.

Основу аудиторії ICTV становлять глядачі від 18 до 60 років, ядро аудиторії – активні, ділові, цілеспрямовані люди віком 25-55 років.

Пріоритетним для ICTV вже багато років залишається інформаційний блок мовлення. На каналі виходять інформаційні програми «Факти», «Факти. Спорт», а також підсумковий публіцистичний проект «Факти тижня з Оксаною Соколовою».

У 2015 році в ефір ICTV вийшла інформаційно-розважальна програма «Ранок у Великому Місті». Щоранку ведучі проекту розповідають усі найгарячіші новини. Від них глядачі першими дізнаються, із чим прокидається країна і що важливого сталося за минулу ніч.

Програма «Свобода слова» була першим масштабним громадсько-політичним проектом на вітчизняному телебаченні, а згодом стала головним дискусійним майданчиком країни.

Канал сформував свій особливий цикл публіцистико-аналітичних проектів, які протягом тижня ознайомлюють глядачів з різними аспектами суспільного життя. Щопонеділка журналісти проекту «Більше ніж правда» пропонують глядачам серію критичних репортажів і викривальних журналістських розслідувань. У вівторок в аналітичному проекті «Гражданская оборона» експерти викривають диверсійні операції російських спецслужб та розповідають про всі аспекти війни на Сході країни. У четвер у проекті «Інсайдер» із найнадійніших джерел глядачі дізнаються про раніше приховані факти суспільно-політичного життя.

Справжнім проривом для національного медійного простору стало створення каналом ICTV циклу оригінальних документальних фільмів. В унікальних спецпроектах «Революція гідності», «Правий сектор. Радикальний синдром», «(Не)прихована війна», «Україна–2041», «Перша вітчизняна. Другий фронт», «Братство Червоного Хреста» та «Спецназ. Повернутися живим» показали різні сторони непростого для України 2014 року.

Крім того, ми готуємо спеціальні проекти, такі як прямий ефір із Президентом України, ексклюзивні трансляції міжнародних форумів та інших всесвітньо важливих подій.

Документальні розслідування та екстремальні спецпроекти з найекзотичніших куточків світу (Бермудський трикутник, Чилі, Аргентина, Пуерто-Ріко, Кенія, Сомалі, Афганістан, Таїланд, Японія та ін.) давно стали візитною карткою Костянтина Стогнія. А його «Надзвичайні новини» шість днів на тиждень надають глядачам актуальну інформацію під гаслом «Попереджений – значить озброєний».

Канал пропонує глядачам найпопулярніші та найрезонансніші реаліті-шоу світу. Ми першими показали українську версію головного пригодницького реаліті «Останній герой», а в 2014 році глядачі побачили прем’єру української версії шпигунського шоу «Крот» на чолі з ведучим Костянтином Стогнієм.

ICTV представляє глядачам ретельно відібрані стрічки й серіали українського та зарубіжного виробництва.

Серед ядра аудиторії каналу (чоловіки віком 25-55 років у містах 50+) частка ICTV за друге півріччя 2014 року становила 10,14%, рейтинг – 1,4%.

Структура Власності Группи

Ресурс 6@4x

 

 


ЩЕ

Телеканал ICTV став переможцем срібла найпрестижнішої європейської телевізійної премії в галузі промо та дизайну PROMAXBDA EUROPE AWARDS, а також щорічної премії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в галузі телебачення «Телетріумф» вже 11 раз!

Всi нагороди

Ведучі каналу

Топ-відео

Гарячі матеріали

Свіжі відео

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ