Video: Фріки і неадеквати культурного життя «ЛДНР» — Антизомбі, 04.08.2017

На цьому тижні можна остаточно переконатися, що ставка на фріків з боку російських кураторів зовсім не випадкова, адже неадекватність в коктейлі з необґрунтованим похвалянням завжди смішна і успіх в публіки забезпечений. Так і з’являються бабусі з Ісландії, 7 героїв союзу, дідусі з наганом від Врангеля тощо. З іншого боку цього варто було очікувати. Адже погодьтеся, складно зробити кулю з такого, як Захарченко. Як то кажуть – яка країна, такі і герої. Як Захар Прилепин презентував в Донецьку книгу про Олександра Захарченко, і про що в ній ідеться — дивіться в сюжеті нового випуску програми «Антизомбі» від 04.08.2017!

Фріки і неадеквати культурного життя «ЛДНР» — Антизомбі, 04.08.2017

0 Коментувати

На цьому тижні можна остаточно переконатися, що ставка на фріків з боку російських кураторів зовсім не випадкова, адже неадекватність в коктейлі з необґрунтованим похвалянням завжди смішна і успіх в публіки забезпечений. Так і з’являються бабусі з Ісландії, 7 героїв союзу, дідусі з наганом від Врангеля тощо. З іншого боку цього варто було очікувати. Адже погодьтеся, складно зробити кулю з такого, як Захарченко. Як то кажуть – яка країна, такі і герої.

Як Захар Прилепин презентував в Донецьку книгу про Олександра Захарченко, і про що в ній ідеться — дивіться в сюжеті нового випуску програми «Антизомбі» від 04.08.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

04.08.2017 18:30

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: