ICTV - Разом краще

Video: Живі мерці. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019: Версія ІІІ.  Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі Нейробіологи Тімоті Верстін та Бредлі Войтек провели на Гаїті декілька років, щоб з’ясувати - як місцеві чаклуни оживляють людей! На їхню думку - до цього призводить спеціальна отрута, дія якої призводить до так званого  “фатального паралічу” - коли людина залишається при свідомості, але не може керувати власним тілом. Зовні це дуже схоже на смерть! Цей стан триває поки з організму не виводиться тетродотоксин. Після цього – людина пробуджується. На думку вчених, все це - звичайна робота нейронів. Вони спілкуються між собою, коли обмінюються дрібними «піками» активностей. А отрута на певний час зводить цю активність майже до «0». “Отрута зомбі” складається з 38 різних компонентів - але головні - тетродотоксин, що видобувають з риби фугу, жаби Ага та деяких видів отруйних грибів, та насіння “огірка зомбі”. Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Живі мерці. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:

Версія ІІІ.  Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі

Нейробіологи Тімоті Верстін та Бредлі Войтек провели на Гаїті декілька років, щоб з’ясувати – як місцеві чаклуни оживляють людей! На їхню думку – до цього призводить спеціальна отрута, дія якої призводить до так званого  “фатального паралічу” – коли людина залишається при свідомості, але не може керувати власним тілом. Зовні це дуже схоже на смерть! Цей стан триває поки з організму не виводиться тетродотоксин. Після цього – людина пробуджується. На думку вчених, все це – звичайна робота нейронів. Вони спілкуються між собою, коли обмінюються дрібними «піками» активностей. А отрута на певний час зводить цю активність майже до «0». “Отрута зомбі” складається з 38 різних компонентів – але головні – тетродотоксин, що видобувають з риби фугу, жаби Ага та деяких видів отруйних грибів, та насіння “огірка зомбі”.

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:01

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: