Video: Живі мерці. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019: Версія ІІІ.  Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі Нейробіологи Тімоті Верстін та Бредлі Войтек провели на Гаїті декілька років, щоб з’ясувати - як місцеві чаклуни оживляють людей! На їхню думку - до цього призводить спеціальна отрута, дія якої призводить до так званого  “фатального паралічу” - коли людина залишається при свідомості, але не може керувати власним тілом. Зовні це дуже схоже на смерть! Цей стан триває поки з організму не виводиться тетродотоксин. Після цього – людина пробуджується. На думку вчених, все це - звичайна робота нейронів. Вони спілкуються між собою, коли обмінюються дрібними «піками» активностей. А отрута на певний час зводить цю активність майже до «0». “Отрута зомбі” складається з 38 різних компонентів - але головні - тетродотоксин, що видобувають з риби фугу, жаби Ага та деяких видів отруйних грибів, та насіння “огірка зомбі”. Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Живі мерці. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:

Версія ІІІ.  Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі

Нейробіологи Тімоті Верстін та Бредлі Войтек провели на Гаїті декілька років, щоб з’ясувати – як місцеві чаклуни оживляють людей! На їхню думку – до цього призводить спеціальна отрута, дія якої призводить до так званого  “фатального паралічу” – коли людина залишається при свідомості, але не може керувати власним тілом. Зовні це дуже схоже на смерть! Цей стан триває поки з організму не виводиться тетродотоксин. Після цього – людина пробуджується. На думку вчених, все це – звичайна робота нейронів. Вони спілкуються між собою, коли обмінюються дрібними «піками» активностей. А отрута на певний час зводить цю активність майже до «0». “Отрута зомбі” складається з 38 різних компонентів – але головні – тетродотоксин, що видобувають з риби фугу, жаби Ага та деяких видів отруйних грибів, та насіння “огірка зомбі”.

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:01

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: