ICTV - Разом краще

Video: Прибульці контролюють космос. Космічна змова | Битва версій, 29.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Космічна змова» від 29.04.2019: Версія 3.  Прибульці контролюють космос. Таємні файли про інопланетний флот на орбіті.  - Хто налякав астронавтів на місяці у 1969 році? – Та чому людей більше не пускають у космос. Це третя версія: отвір у обшивці МКС зробили вояки космічного флоту під командуванням прибульців, але для чого – дивіться у новій версії випуску «Битви версій». Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. Дивитись Битва версій 1 сезон

Прибульці контролюють космос. Космічна змова | Битва версій, 29.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Космічна змова» від 29.04.2019:

Версія 3.  Прибульці контролюють космос.

Таємні файли про інопланетний флот на орбіті.  – Хто налякав астронавтів на місяці у 1969 році? – Та чому людей більше не пускають у космос. Це третя версія: отвір у обшивці МКС зробили вояки космічного флоту під командуванням прибульців, але для чого – дивіться у новій версії випуску «Битви версій».

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Дивитись Битва версій 1 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.04.2019 20:33

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: