ICTV - Разом краще

Video: Жертви космічного ремонту. Космічна змова | Битва версій, 29.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Космічна змова» від 29.04.2019: Нам брешуть! Земляни живуть під величезною штучною оболонкою. Як звичайні люди жертвують життям, щоб довести її існування. Та чому над людством нависла страшна загроза. Це друга версія: Жертви космічного ремонту. І за нею МКС випадково пошкодили  члени космічної ремонтної бригади  – дивіться у новій версії випуску «Битви версій». Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Жертви космічного ремонту. Космічна змова | Битва версій, 29.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Космічна змова» від 29.04.2019:

Нам брешуть! Земляни живуть під величезною штучною оболонкою. Як звичайні люди жертвують життям, щоб довести її існування. Та чому над людством нависла страшна загроза.

Це друга версія: Жертви космічного ремонту. І за нею МКС випадково пошкодили  члени космічної ремонтної бригади  – дивіться у новій версії випуску «Битви версій».

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.04.2019 20:28

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: