Video: Посмертне запліднення. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Версія 1. Посмертне запліднення. Чоловіча сперма живе 2 доби після смерті. Посмертна ерекція – явище не рідкісне. Поки людина жива, кров у організмі розподіляється рівномірно, а коли помирає, стоячи на ногах чи вертикально, – на неї починає діяти сила тяжіння, і кров зосереджується у нижній частині тіла. До того ж ще 35-48 годин після смерті чоловіка його сім’я здатне до запліднення! Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині - дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019 Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Посмертне запліднення. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід?

Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.

Версія 1. Посмертне запліднення. Чоловіча сперма живе 2 доби після смерті.

Посмертна ерекція – явище не рідкісне. Поки людина жива, кров у організмі розподіляється рівномірно, а коли помирає, стоячи на ногах чи вертикально, – на неї починає діяти сила тяжіння, і кров зосереджується у нижній частині тіла. До того ж ще 35-48 годин після смерті чоловіка його сім’я здатне до запліднення!

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині – дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.04.2019 21:25

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: