ICTV - Разом краще

Video: Посмертне запліднення. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Версія 1. Посмертне запліднення. Чоловіча сперма живе 2 доби після смерті. Посмертна ерекція – явище не рідкісне. Поки людина жива, кров у організмі розподіляється рівномірно, а коли помирає, стоячи на ногах чи вертикально, – на неї починає діяти сила тяжіння, і кров зосереджується у нижній частині тіла. До того ж ще 35-48 годин після смерті чоловіка його сім’я здатне до запліднення! Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині - дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019 Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Посмертне запліднення. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід?

Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.

Версія 1. Посмертне запліднення. Чоловіча сперма живе 2 доби після смерті.

Посмертна ерекція – явище не рідкісне. Поки людина жива, кров у організмі розподіляється рівномірно, а коли помирає, стоячи на ногах чи вертикально, – на неї починає діяти сила тяжіння, і кров зосереджується у нижній частині тіла. До того ж ще 35-48 годин після смерті чоловіка його сім’я здатне до запліднення!

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині – дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.04.2019 21:25

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: