Video: Летаргічний сон. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019: Версія І.  Не повстала, а прокинулась? 1920 року французький невропатолог Жером Лєрмітт вперше описав хворобу, яка характеризувалася як «сонний параліч». Стан у який потрапляли хворі дуже нагадував смерть - затримка дихання, максимально уповільнене серцебиття, зниження температури тіла. У народі цей стан називають “летаргічним сном”. І якщо у другій половині 20-го століття випадки цієї хвороби майже звелись нанівець, то у 21-му - заснути і не прокинутись ризикує майже 40% населення планети.  Вже зараз лікарі фіксують по 30 тисяч випадків на рік! Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Летаргічний сон. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:

Версія І.  Не повстала, а прокинулась?

1920 року французький невропатолог Жером Лєрмітт вперше описав хворобу, яка характеризувалася як «сонний параліч». Стан у який потрапляли хворі дуже нагадував смерть – затримка дихання, максимально уповільнене серцебиття, зниження температури тіла. У народі цей стан називають “летаргічним сном”. І якщо у другій половині 20-го століття випадки цієї хвороби майже звелись нанівець, то у 21-му – заснути і не прокинутись ризикує майже 40% населення планети.  Вже зараз лікарі фіксують по 30 тисяч випадків на рік!

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:00

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: