ICTV - Разом краще

Video: Летаргічний сон. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019: Версія І.  Не повстала, а прокинулась? 1920 року французький невропатолог Жером Лєрмітт вперше описав хворобу, яка характеризувалася як «сонний параліч». Стан у який потрапляли хворі дуже нагадував смерть - затримка дихання, максимально уповільнене серцебиття, зниження температури тіла. У народі цей стан називають “летаргічним сном”. І якщо у другій половині 20-го століття випадки цієї хвороби майже звелись нанівець, то у 21-му - заснути і не прокинутись ризикує майже 40% населення планети.  Вже зараз лікарі фіксують по 30 тисяч випадків на рік! Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Летаргічний сон. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:

Версія І.  Не повстала, а прокинулась?

1920 року французький невропатолог Жером Лєрмітт вперше описав хворобу, яка характеризувалася як «сонний параліч». Стан у який потрапляли хворі дуже нагадував смерть – затримка дихання, максимально уповільнене серцебиття, зниження температури тіла. У народі цей стан називають “летаргічним сном”. І якщо у другій половині 20-го століття випадки цієї хвороби майже звелись нанівець, то у 21-му – заснути і не прокинутись ризикує майже 40% населення планети.  Вже зараз лікарі фіксують по 30 тисяч випадків на рік!

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:00

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: