Video: Атака генів. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019: Версія ІІ.  Особливий ген воскрешає мертвих  У 2015-2016-х року дослідники із Вашингтонського університету разом із колегами з Університету штату Алабама та Спільноти Макса Планка довели: деякі гени оживають після фактичної смерті організму! Досліди проводилися на тілах мишей та риб Danio rerio. І результати просто шокували! Раптова смерть стає для організму таким стресом, що запускає до 1000 генів, що досі спали! Деякі працюють лише кілька годин, інші - виконують свою місію кілька днів після офіційної смерті. У 2017-му році перші досліди почали проводити на людях. І результати приголомшили! За твердженням дослідників - якщо у людини після смерті вмикається ген ph84, що відповідає за зір у темряві, pjn47 - сприйняття додаткових запахів або phn98- блокування агресії, то автоматично вимикається інший ген - p21, притаманний усім живим організмам. Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Атака генів. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:

Версія ІІ.  Особливий ген воскрешає мертвих 

У 2015-2016-х року дослідники із Вашингтонського університету разом із колегами з Університету штату Алабама та Спільноти Макса Планка довели: деякі гени оживають після фактичної смерті організму! Досліди проводилися на тілах мишей та риб Danio rerio. І результати просто шокували! Раптова смерть стає для організму таким стресом, що запускає до 1000 генів, що досі спали! Деякі працюють лише кілька годин, інші – виконують свою місію кілька днів після офіційної смерті.

У 2017-му році перші досліди почали проводити на людях. І результати приголомшили! За твердженням дослідників – якщо у людини після смерті вмикається ген ph84, що відповідає за зір у темряві, pjn47 – сприйняття додаткових запахів або phn98- блокування агресії, то автоматично вимикається інший ген – p21, притаманний усім живим організмам.

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:00

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: