ICTV - Разом краще

Video: Атака генів. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019: Версія ІІ.  Особливий ген воскрешає мертвих  У 2015-2016-х року дослідники із Вашингтонського університету разом із колегами з Університету штату Алабама та Спільноти Макса Планка довели: деякі гени оживають після фактичної смерті організму! Досліди проводилися на тілах мишей та риб Danio rerio. І результати просто шокували! Раптова смерть стає для організму таким стресом, що запускає до 1000 генів, що досі спали! Деякі працюють лише кілька годин, інші - виконують свою місію кілька днів після офіційної смерті. У 2017-му році перші досліди почали проводити на людях. І результати приголомшили! За твердженням дослідників - якщо у людини після смерті вмикається ген ph84, що відповідає за зір у темряві, pjn47 - сприйняття додаткових запахів або phn98- блокування агресії, то автоматично вимикається інший ген - p21, притаманний усім живим організмам. Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Атака генів. Воскреснути із мертвих | Битва версій, 15.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:

Версія ІІ.  Особливий ген воскрешає мертвих 

У 2015-2016-х року дослідники із Вашингтонського університету разом із колегами з Університету штату Алабама та Спільноти Макса Планка довели: деякі гени оживають після фактичної смерті організму! Досліди проводилися на тілах мишей та риб Danio rerio. І результати просто шокували! Раптова смерть стає для організму таким стресом, що запускає до 1000 генів, що досі спали! Деякі працюють лише кілька годин, інші – виконують свою місію кілька днів після офіційної смерті.

У 2017-му році перші досліди почали проводити на людях. І результати приголомшили! За твердженням дослідників – якщо у людини після смерті вмикається ген ph84, що відповідає за зір у темряві, pjn47 – сприйняття додаткових запахів або phn98- блокування агресії, то автоматично вимикається інший ген – p21, притаманний усім живим організмам.

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:00

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: