ICTV - Разом краще

Video: Завагітніти близнюком. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Версія 2. Завагітніти близнюком. Стрес від смерті коханого спровокував розвиток «близнюка-паразита» в тілі жінки. Науці відомий такий термін, як «Синдром зниклого близнюка». Це стається, коли в одного з близнюків суттєво сильніший потенціал для подальшого розвитку. Через це під час вагітності відбувається злиття двох близнюкових структур в один плід. І це явище - зовсім не рідкість. Хоч виявити одразу не завжди можливо. За словами науковців, в одних, замість зниклого близнюка, виростає шостий палець, в інших – завмерлий колись плід починає рости в утробі багато років потому! Існує ще третій варіант. Коли на початку слабкий за своїм життєвим потенціалом близнюк, раптом починає набиратися сил, та «поглинання» у певний момент припиняється. Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині - дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019 Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. Дивитись Битва версій 1 сезон

Завагітніти близнюком. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.

Версія 2. Завагітніти близнюком. Стрес від смерті коханого спровокував розвиток «близнюка-паразита» в тілі жінки.

Науці відомий такий термін, як «Синдром зниклого близнюка». Це стається, коли в одного з близнюків суттєво сильніший потенціал для подальшого розвитку. Через це під час вагітності відбувається злиття двох близнюкових структур в один плід. І це явище – зовсім не рідкість. Хоч виявити одразу не завжди можливо. За словами науковців, в одних, замість зниклого близнюка, виростає шостий палець, в інших – завмерлий колись плід починає рости в утробі багато років потому! Існує ще третій варіант. Коли на початку слабкий за своїм життєвим потенціалом близнюк, раптом починає набиратися сил, та «поглинання» у певний момент припиняється.

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині – дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Дивитись Битва версій 1 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.04.2019 21:20

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: