Video: Завагітніти близнюком. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Версія 2. Завагітніти близнюком. Стрес від смерті коханого спровокував розвиток «близнюка-паразита» в тілі жінки. Науці відомий такий термін, як «Синдром зниклого близнюка». Це стається, коли в одного з близнюків суттєво сильніший потенціал для подальшого розвитку. Через це під час вагітності відбувається злиття двох близнюкових структур в один плід. І це явище - зовсім не рідкість. Хоч виявити одразу не завжди можливо. За словами науковців, в одних, замість зниклого близнюка, виростає шостий палець, в інших – завмерлий колись плід починає рости в утробі багато років потому! Існує ще третій варіант. Коли на початку слабкий за своїм життєвим потенціалом близнюк, раптом починає набиратися сил, та «поглинання» у певний момент припиняється. Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині - дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019 Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. Дивитись Битва версій 1 сезон

Завагітніти близнюком. Вагітна від покійника | Битва версій, 22.04.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Вагітна від покійника» від 22.04.2019:  Плодючий покійник. Як померлі чоловіки продовжують рід? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.

Версія 2. Завагітніти близнюком. Стрес від смерті коханого спровокував розвиток «близнюка-паразита» в тілі жінки.

Науці відомий такий термін, як «Синдром зниклого близнюка». Це стається, коли в одного з близнюків суттєво сильніший потенціал для подальшого розвитку. Через це під час вагітності відбувається злиття двох близнюкових структур в один плід. І це явище – зовсім не рідкість. Хоч виявити одразу не завжди можливо. За словами науковців, в одних, замість зниклого близнюка, виростає шостий палець, в інших – завмерлий колись плід починає рости в утробі багато років потому! Існує ще третій варіант. Коли на початку слабкий за своїм життєвим потенціалом близнюк, раптом починає набиратися сил, та «поглинання» у певний момент припиняється.

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині – дивіться в першому випуску програми Битва версій від 22.04.2019

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Дивитись Битва версій 1 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.04.2019 21:20

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: