ICTV - Разом краще

Video: Особливості національної роботи – 4 сезон – 21 випуск – Чилі

В останньому випуску 4 сезону наші ведучі відправились на заробітки до Чилі! Це найдовша та найвужча країна світу, тут на грошах друкують не президентів, а поетів, а ще навіть найбідніша родина в Чилі має домогосподарку! Як Андрій Зрожевський подружився з морськими котиками? А Олег Шевчук працював з небезпечним босом? Та як хлопці нарешті відпочивали після роботи по-чоловічому? - Дивіться онлайн в програмі "Особливості національної роботи" 4 сезон 21 випуск від 20.04.2019 на сайті ICTV. Дивіться також: Особливості національної роботи - 4 сезон - 20 випуск – Перу

Особливості національної роботи – 4 сезон – 21 випуск – Чилі

0 Коментувати

В останньому випуску 4 сезону наші ведучі відправились на заробітки до Чилі! Це найдовша та найвужча країна світу, тут на грошах друкують не президентів, а поетів, а ще навіть найбідніша родина в Чилі має домогосподарку!

Як Андрій Зрожевський подружився з морськими котиками? А Олег Шевчук працював з небезпечним босом? Та як хлопці нарешті відпочивали після роботи по-чоловічому? – Дивіться онлайн в програмі “Особливості національної роботи” 4 сезон 21 випуск від 20.04.2019 на сайті ICTV.

Дивіться також: Особливості національної роботи – 4 сезон – 20 випуск – Перу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.04.2019 12:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: