ICTV - Разом краще

Video: Особливості національної роботи – 4 сезон – 14 випуск – Амазонія

В 14 випуску 4 сезону "Особливості національної роботи" ведучі Андрій Зрожевський і Олег Шевчук зароблятимуть гроші в Амазонії. За легендою цей регіон Південної Америки назвали на честь войовничих жінок. Тут унікальна природа, найдревніші ліси на планеті та найдовша у світі річка - Амазонка! Як Олег вчив нові правила дорожнього руху, а Андрюха їхав на роботу довше, ніж працював? І яка культурна програма чекала на наших ведучих?  - дивіться онлайн в програмі "Особливості національної роботи" 4 сезон 14 випуск від 02.03.2019 на сайті ICTV. Дивіться також: Особливості національної роботи - 4 сезон - 13 випуск – Куенка

Особливості національної роботи – 4 сезон – 14 випуск – Амазонія

0 Коментувати

В 14 випуску 4 сезону “Особливості національної роботи” ведучі Андрій Зрожевський і Олег Шевчук зароблятимуть гроші в Амазонії. За легендою цей регіон Південної Америки назвали на честь войовничих жінок. Тут унікальна природа, найдревніші ліси на планеті та найдовша у світі річка – Амазонка!

Як Олег вчив нові правила дорожнього руху, а Андрюха їхав на роботу довше, ніж працював? І яка культурна програма чекала на наших ведучих?  – дивіться онлайн в програмі “Особливості національної роботи” 4 сезон 14 випуск від 02.03.2019 на сайті ICTV.

Дивіться також: Особливості національної роботи – 4 сезон – 13 випуск – Куенка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

02.03.2019 12:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: