ICTV - Разом краще

Video: Особливості національної роботи – 4 сезон – 20 випуск – Перу

Наші ведучі знаходяться в найзагадковішій країні Південної Америки - Перу. Саме завдяки Перу світ дізнався, що таке томат, картопля і авокадо, саме перуанці першими приручили ламу, а ще тут росте понад 200 видів кукурудзи! Як виготовляють одяг із шерсті альпак? Як інки добували сіль? Кому з ведучих дісталась робота мрії? Та що Олегу зіпсувало довгоочікуваний відпочинок? - Дивіться онлайн в програмі "Особливості національної роботи" 4 сезон 20 випуск від 13.04.2019 на сайті ICTV. Дивіться також: Особливості національної роботи - 4 сезон - 19 випуск – Болівія

Особливості національної роботи – 4 сезон – 20 випуск – Перу

0 Коментувати

Наші ведучі знаходяться в найзагадковішій країні Південної Америки – Перу. Саме завдяки Перу світ дізнався, що таке томат, картопля і авокадо, саме перуанці першими приручили ламу, а ще тут росте понад 200 видів кукурудзи!

Як виготовляють одяг із шерсті альпак? Як інки добували сіль? Кому з ведучих дісталась робота мрії? Та що Олегу зіпсувало довгоочікуваний відпочинок? – Дивіться онлайн в програмі “Особливості національної роботи” 4 сезон 20 випуск від 13.04.2019 на сайті ICTV.

Дивіться також: Особливості національної роботи – 4 сезон – 19 випуск – Болівія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

13.04.2019 12:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: