ICTV - Разом краще

Video: Особливості національної роботи – 4 сезон – 17 випуск – Ліберія

В 17 випуску 4 сезону "Особливості національної роботи" ведучі Андрій Зрожевський і Олег Шевчук працюватимуть в Ліберії - великому туристичному центрі Коста-Ріки. Також її називають "Білим містом", оскільки там багато будівель молочного відтінку. Де водиться найбільш екологічно чиста в світі риба? Як готувати традиційну ліберійську страву? Кому із ведучих дістався бос мрії? Та чи стане Ліберія білою смугою в робочих буднях наших хлопців? - Дивіться онлайн в програмі "Особливості національної роботи" 4 сезон 17 випуск від 23.03.2019 на сайті ICTV. Дивіться також: Особливості національної роботи - 4 сезон - 16 випуск – Країна Інків  

Особливості національної роботи – 4 сезон – 17 випуск – Ліберія

0 Коментувати

В 17 випуску 4 сезону “Особливості національної роботи” ведучі Андрій Зрожевський і Олег Шевчук працюватимуть в Ліберії – великому туристичному центрі Коста-Ріки. Також її називають “Білим містом”, оскільки там багато будівель молочного відтінку.

Де водиться найбільш екологічно чиста в світі риба? Як готувати традиційну ліберійську страву? Кому із ведучих дістався бос мрії? Та чи стане Ліберія білою смугою в робочих буднях наших хлопців? – Дивіться онлайн в програмі “Особливості національної роботи” 4 сезон 17 випуск від 23.03.2019 на сайті ICTV.

Дивіться також: Особливості національної роботи – 4 сезон – 16 випуск – Країна Інків

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.03.2019 12:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: