ICTV - Разом краще

Video: Особливості національної роботи – 4 сезон – 19 випуск – Болівія

В 19 випуску 4 сезону "Особливості національної роботи" українські заробітчани Андрій Зрожевський і Олег Шевчук опинились в Болівії - країні, де знаходиться найбільший у світі солончак, найнебезпечніша дорога і найпотужніше виробництво кокаїну! Як Андрюха вчив жаб грати у настільний футбол? Чому Олег нервував на роботі? Та як так вийшло, що ведучі цього разу відпочивали окремо? - Дивіться онлайн в програмі "Особливості національної роботи" 4 сезон 19 випуск від 06.04.2019 на сайті ICTV. Дивіться також: Особливості національної роботи - 4 сезон - 18 випуск – Аргентина

Особливості національної роботи – 4 сезон – 19 випуск – Болівія

0 Коментувати

В 19 випуску 4 сезону “Особливості національної роботи” українські заробітчани Андрій Зрожевський і Олег Шевчук опинились в Болівії – країні, де знаходиться найбільший у світі солончак, найнебезпечніша дорога і найпотужніше виробництво кокаїну!

Як Андрюха вчив жаб грати у настільний футбол? Чому Олег нервував на роботі? Та як так вийшло, що ведучі цього разу відпочивали окремо? – Дивіться онлайн в програмі “Особливості національної роботи” 4 сезон 19 випуск від 06.04.2019 на сайті ICTV.

Дивіться також: Особливості національної роботи – 4 сезон – 18 випуск – Аргентина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

06.04.2019 12:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: