ICTV - Разом краще

Video: Особливості національної роботи – 4 сезон – 18 випуск – Аргентина

В 18 випуску 4 сезону "Особливості національної роботи" ведучі Андрій Зрожевський і Олег Шевчук працюватимуть в Аргентині - країні, де футбол - це релігія, а Марадона - Бог; країні, яка є першою в світі за кількістю пластичних операцій! Хто із ведучих ледь не лишився без заробітку? Чому Олег займався непристойною ліпкою, а Андрюха не хотів віддавати чоботи боса? Та як хлопці витратили зароблені гроші в Аргентині? - Дивіться онлайн в програмі "Особливості національної роботи" 4 сезон 18 випуск від 30.03.2019 на сайті ICTV. Дивіться також: Особливості національної роботи - 4 сезон - 17 випуск – Ліберія  

Особливості національної роботи – 4 сезон – 18 випуск – Аргентина

0 Коментувати

В 18 випуску 4 сезону “Особливості національної роботи” ведучі Андрій Зрожевський і Олег Шевчук працюватимуть в Аргентині – країні, де футбол – це релігія, а Марадона – Бог; країні, яка є першою в світі за кількістю пластичних операцій!

Хто із ведучих ледь не лишився без заробітку? Чому Олег займався непристойною ліпкою, а Андрюха не хотів віддавати чоботи боса? Та як хлопці витратили зароблені гроші в Аргентині? – Дивіться онлайн в програмі “Особливості національної роботи” 4 сезон 18 випуск від 30.03.2019 на сайті ICTV.

Дивіться також: Особливості національної роботи – 4 сезон – 17 випуск – Ліберія

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.03.2019 12:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: