ICTV - Разом краще

Video: Теорія змови — випуск 15 — 07.12.2020

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 07.12.2020: 2020 - локдаун кладе на лопатки всю економіку. Фінансова криза накриває навіть найпотужніші країни світу. Світові фінансові кризи схожі одна на одну і кожного разу вони руйнують економіки. Але хтось завжди стає багатшим. Невже це не випадковість і апокаліптичні сценарії пишуться спеціально? Економічна турбулентність. Як її підігрівають? Хто сто років тому розбагатів на Великій депресії? Як долар став головною валютою світу? Де зберігається світовий запас золота? Хто виграє на фінансових апокаліпсисах - подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 07.12.2020 У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку. Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої та секретні наміри, бо часто випадковий збіг насправді чиясь ЗМОВА.

Теорія змови — випуск 15 — 07.12.2020

0 Коментувати

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 07.12.2020:

2020 – локдаун кладе на лопатки всю економіку. Фінансова криза накриває навіть найпотужніші країни світу. Світові фінансові кризи схожі одна на одну і кожного разу вони руйнують економіки. Але хтось завжди стає багатшим. Невже це не випадковість і апокаліптичні сценарії пишуться спеціально?

Економічна турбулентність. Як її підігрівають?

Хто сто років тому розбагатів на Великій депресії?

Як долар став головною валютою світу?

Де зберігається світовий запас золота?

Хто виграє на фінансових апокаліпсисах

подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 07.12.2020

У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку.

Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої та секретні наміри, бо часто випадковий збіг насправді чиясь ЗМОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.12.2020 20:38

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: