ICTV - Разом краще

Video: Теорія змови — випуск 13 — 09.11.2020

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 09.11.2020: Чому нам не віриться, отруєння Навального, що смерть Сталіна та  Мерелін Монро – це просто нещасні  випадки. Що за ними насправді стоїть? І чи пов’язані вони між собою, ці, здавалося б, різні історії? Незвичайні подробиці, здавалося б,  звичайних смертей та хвороб. Які секрети приховує інсульт Сталіна? Чи справді Мерелін Монро скоїла самогубство? Від чого ледь не помер опозиціонер Навальний? Навіщо спецслужбам таблиця Менделєєва? Чому хвороби та смерті відомих людей інколи виявляються зовсім не випадковими - подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 09.11.2020 У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку. Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої і секретні наміри, бо часто випадковий збіг, насправді, чиясь ЗМОВА.

Теорія змови — випуск 13 — 09.11.2020

0 Коментувати

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 09.11.2020:

Чому нам не віриться, отруєння Навального, що смерть Сталіна та  Мерелін Монро – це просто нещасні  випадки. Що за ними насправді стоїть? І чи пов’язані вони між собою, ці, здавалося б, різні історії?

Незвичайні подробиці, здавалося б,  звичайних смертей та хвороб.

Які секрети приховує інсульт Сталіна?

Чи справді Мерелін Монро скоїла самогубство?

Від чого ледь не помер опозиціонер Навальний?

Навіщо спецслужбам таблиця Менделєєва?

Чому хвороби та смерті відомих людей інколи виявляються зовсім не випадковими

подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 09.11.2020

У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку.

Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої і секретні наміри, бо часто випадковий збіг, насправді, чиясь ЗМОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

09.11.2020 20:24

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: