ICTV - Разом краще

Video: Теорія змови — випуск 14 — 30.11.2020

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 30.11.2020: Що стоїть за діями передових країн світу – США, Великобританії та Китаю? Чому вони допомагають країнам третього світу? Невже звичайний альтруїзм? Чого вони домагалися? Що взяв на озброєння сучасний Китай? Імперія наступає! Навіщо Китай заселяє російську Сибір? Чи заглядає на українські чорноземи? Що китайці забули в Білорусі? Як китайці домовлялися з Януковичем про Крим? В чому Китай повторює шлях Британії та Америки? Навіщо шпигує за чужими технологіями, як це робила СРСР? Яку роль зіграє коронавірус у секретному плані азійського лева? - подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 30.11.2020 У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку. Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої та секретні наміри, бо часто випадковий збіг насправді чиясь ЗМОВА.    

Теорія змови — випуск 14 — 30.11.2020

0 Коментувати

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 30.11.2020:

Що стоїть за діями передових країн світу – США, Великобританії та Китаю? Чому вони допомагають країнам третього світу? Невже звичайний альтруїзм? Чого вони домагалися? Що взяв на озброєння сучасний Китай?

Імперія наступає! Навіщо Китай заселяє російську Сибір?

Чи заглядає на українські чорноземи?

Що китайці забули в Білорусі?

Як китайці домовлялися з Януковичем про Крим?

В чому Китай повторює шлях Британії та Америки? Навіщо шпигує за чужими технологіями, як це робила СРСР?

Яку роль зіграє коронавірус у секретному плані азійського лева?

подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 30.11.2020

У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку.

Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої та секретні наміри, бо часто випадковий збіг насправді чиясь ЗМОВА.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.11.2020 20:17

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: