ICTV - Разом краще

Video: Теорія змови — випуск 11 від 26.10.2020

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 26.10.2020: Несподівані спалахи заразних хвороб у поворотні моменти людської історії. Це випадковий збіг чи тут є закономірний зв’язок? Жива зброя – міф чи реальна сила? Японські ракети, що розпилюють заразу Таємні  плани Гітлера та досліди у підземеллях Полтавщини Чому Росія засекретила вибух  у своєму центрі вірусології якраз напередодні пандемії Звідки ж взявся коронавірус, який вразив усю планету. - подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 26.10.2020 У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку. Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої і секретні наміри, бо часто випадковий збіг, насправді, чиясь ЗМОВА.

Теорія змови — випуск 11 від 26.10.2020

0 Коментувати

Дивіться онлайн у новому випуску програми Теорія змови від 26.10.2020:

Несподівані спалахи заразних хвороб у поворотні моменти людської історії. Це випадковий збіг чи тут є закономірний зв’язок?

Жива зброя – міф чи реальна сила?

Японські ракети, що розпилюють заразу

Таємні  плани Гітлера та досліди у підземеллях Полтавщини

Чому Росія засекретила вибух  у своєму центрі вірусології якраз напередодні пандемії
Звідки ж взявся коронавірус, який вразив усю планету.

подробиці у новому випуску програми Теорія змови від 26.10.2020

У новій програмі Теорія змови ви знайдете відповіді на гарячі сучасні питання у хроніках минулого, дослідите події, що повторюються в часі, немов під копірку.

Теорія змови допоможе Вам віднайти таємні ниточки, що тягнуться через роки від однієї гучної справи до іншої і секретні наміри, бо часто випадковий збіг, насправді, чиясь ЗМОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.10.2020 20:20

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: