ICTV - Разом краще
10.08.2016 13:30
Поділитися

В’ячеслав Цимбалюк

Ведучий програми «Факти. Спорт»

Народився 1983 року під Берліном в родині військовослужбовця. В дитинстві часто супроводжував батька на аеродромах, тому теж хотів стати льотчиком. Досі захоплююся авіацією та польотами на літальних апаратах. Вже у шкільні роки мріяв стати лікарем, футболістом, актором.

Дитинство пройшло в Узбекистані, де продовжували службу батьки. Після розпаду СРСР родина повернулася на історичну Батьківщину — в Україну. Закінчив школу з поглибленим вивченням німецької мови у Кривому Розі.

Навчався на факультеті журналістики в Київському міжнародному університеті, закінчив його з червоним дипломом спеціаліста. На телебаченні з 2002 року. Дебютні ефіри провів на навчальній телестудії університету, де вів програми для УТ 1.

Але згодом через небажання бути виключно «головою, що розмовляє», перекваліфікувався в журналісти. Перед тим, як стати ведучим ICTV (2008 рік), шість років працював журналістом в міжнародній аналітичній, розважально-пізнавальній програмах та спортивних редакціях загальноукраїнських каналів. Заради посади ведучого навіть погодився постригтися коротко, адже тривалий час носив довге волосся.

Вільний від роботи час залюбки проводжу з родиною, граю з друзями та колегами в футбол, відпрацьовую льотну майстерність на авіа-тренажері та граю на електрогітарі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: