ICTV - Разом краще
10.05.2016 15:17
Поділитися

Ведучі ICTV візьмуть участь у благодійному Пробігу

Ведучі ICTV візьмуть участь у благодійному Пробігу

 

Ведучі та співробітники ICTV візьмуть участь в 24-му благодійному «Пробігу під каштанами», який відбудеться 29 травня на Михайлівській площі в Києві.

Цьогоріч канал ICTV підтримав благодійний забіг, ставши генеральним інформаційним партнером спортивного заходу.

До соціального проекту приєднались також ведучі «Фактів» Оксана Гутцайт, Юлія Сеник, В’ячеслав Цимбалюк, Андрій Ковальський, ведуча «Надзвичайних новин» Вікторія Сеник, журналісти та режисери. У рамках заходу вони бігтимуть, щоб зібрати кошти для дорогого медичного обладнання в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України “Серце”.

— Я більшу частину свого життя маю справу зі спортом. Точніше, говорю про спорт, а по-справжньому займатися завжди не вистачає часу. Щоразу відкладаю це до «наступного понеділка» чи до «першого числа». «Пробіг під каштанами» може допомогти не лише мені. Для мене він стане тою самою точкою відліку, для багатьох дітей – початком нового життя. Маленькі на перший погляд речі здатні рятувати і робити велику справу для дітей України! — поділився ведучий «Фактів. Спорт» Андрій Ковальський.

Вже понад 16 років «Пробіг під каштанами» об’єднує людей, які хочуть допомогти дітям з вродженим пороком серця. Цей недуг залишається одним з найпоширеніших вроджених вад в Україні, понад 5 000 малюків щороку народжується з аномаліями серцево-судинної системи. Завдяки учасникам «Пробігу під каштанами» проблеми Центру вирішуються комплексно — допомога направляється не одній конкретній дитині, а сотням, які можуть отримати шанс на здорове і щасливе життя.

— По-перше, я вважаю, що чужого горя не буває. Тому ніхто не знає, що чекає нас завтра. Як ти віддаєш, так тобі і повертається. По-друге, я спортсменка в минулому і я люблю бігати. Це свого роду задоволення, особливо, коли вдається побігати в хороших місцях на Подолі чи от, наприклад, під каштанами в центрі столиці.

Окрім того, ведучими на дистанції стануть Тала Калатай та Юлія Зорій. Протягом усього забігу зірки ICTV будуть активно підтримувати учасників забігу та дарувати позитивний настрій.  Всіх об’єднує одна мета – допомогти у боротьбі з хворобою – саме тому команда ІCTV приєдналась до соціальної ініціативи.

Кожен охочий може взяти участь та приєднатись до заходу. Необхідно здійснити попередню реєстрацію на сайті.

З 20 квітня по 25 травня (включно) можна скористатись реєстраційною формою, щоб заздалегідь оплатити участь і отримати реєстраційний номер. Благодійний (реєстраційний) внесок складає 100 гривень з учасника. Реєстрація команд можлива тільки на Благодійний забіг. В рамках Пробігу відбудеться п’ять забігів: «Пробіг в ходунках», дитячий забіг, спортсмени, «Забіг мужніх», Благодійний забіг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.05.2016 15:17Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: