ICTV - Разом краще
20.09.2021 17:00
Поділитися

Генерація незалежності, рівності та свободи: Олена Фроляк долучилася до Українського Жіночого Конгресу

Генерація незалежності, рівності та свободи: Олена Фроляк долучилася до Українського Жіночого Конгресу

Керівниця інформаційної служби телеканалу ICTV Олена Фроляк долучилася до  V Українського Жіночого Конгресу. Ведуча “Фактів” модерувала дискусію “Генерація незалежності, рівності та свободи”. 

Панель була підібрана досить вдало: тут і юристка, і блогерка, і майстриня ювелірних прикрас, навіть дівчина, яка займається робототехнікою. Кожна вибрала складний бізнес, де вже давно панують чоловіки, але дівчата впевнено йдуть і схоже готові до будь-яких перешкод. Це насправді надихає! Це нове покоління, це новий погляд на життя і нова цінність

наголосила Олена Фроляк. 

Насамперед ведуча ICTV відзначили високий рівень наших молодих жінок. 

Вони освічені, впевнені в собі, просунуті,  трохи вперті, знають чого хочуть і поважають себе. Вони, мабуть, стикаються, як і всі ми, зі стереотипами, гендерними архаїзмами, але вони вирішили їх не помічати і рухаються далі

Так, Олена навела приклад  творчої самореалізації Аліни Паш. Виконавиця  обрала шлях – співати про те, що їй болить, а не те, що вписується у “формат” і швидко продається. Вона розуміє, що цей шлях важчий, але він цікавіший. Це її вибір. 

Такий форум був створений задля того, щоб продемонструвати, що питання гендерної рівності стає активнообгорюваним і суспільство готове кинути виклик стереотипам та змінити їх, аби усі мали рівні можливості. Мобілізації прихильників гендерної рівності нового покоління – це вдалий крок на шляху до створення екологічної атмосфери у всіх сферах нашого життя: від творчої самореалізації, комфортного клімату в колективі і до побутово-сімейних моментів. 

Також по темі: Ведуча ICTV Оксана Соколова підняла питання жінок в політиці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.09.2021 17:00



Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: