ICTV - Разом краще
22.08.2016 09:18
Поділитися

Оксана Соколова

«Ведучий новин має бути переконливим, але не зарозумілим, компетентним, але не занудним, відкритим, але не запобігливим. Усе на грані. Екран, як рентген, показує всю фальш. Одразу видно, що в людини за душею: порожнеча або стрижень», — каже Оксана.

Народилася у Черкасах. Закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка за фахом журналістика. Професійну кар’єру починала на Черкаському  обласному телебаченні і за 20 років пройшла шлях від молодшого редактора регіональної  компанії до ведучої підсумкової програми одного з найпотужніших телеканалів України. Заслужений журналіст України.

На ICTV прийшла 2000 року. Спочатку як репортер, а потім – парламентський кореспондент. Наприкінці 2001, уже як ведуча, відкрила ранкове інформаційне мовлення каналу, давши початок новому етапу розвитку ICTV. 2004-го залишила канал, посівши посаду прес-секретаря Генерального прокурора України. Але вже за рік повернулася на ICTV. Ведення вечірніх новин поєднувала з роботою шеф-редактора програми «Свобода слова». А на початку 2006 отримала пропозицію створити власну програму, яка б стала підсумковою крапкою в інформаційному мовленні телеканалу.

12 лютого 2006 вийшли в ефір «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Програма, яка завоювала довіру глядачів та визнання телеекспертів, на сьогодні здобула вже 4 статуетки «Телетріумф» у номінації «Найкраща підсумкова (аналітична) передача». 2011 році вже сама Оксана отримала найпрестижнішу телевізійну премію і була визнана «Найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми».

Паралельно з роботою телеведучої Оксана успішно опановувала фах телевізійного продюсера. З 2007 по 2013 рік її редакція готувала рейтингову програму журналістських розслідувань «Максимум в Україні», з 2009 по 2014 — «Козирне життя».  У 2013-14 – «Четверта вежа». Загалом, Оксана була продюсером понад 10 різнопланових оригінальних форматів.

 

Словесний портрет:

У березні 2007-го року нагороджена званням «Заслужений журналіст України».

Вважає, що найголовніший проект її життя ще попереду

Обожнює джаз, “розумнi” книги i кулiнарнi шедеври сина.

Еталон у професії: Леонід Парфьонов і його професіональні проекти «Портрети на фоні» та «Допіру».

Про себе трьома словами: вперта, активна, постійно в русі.

Одружена. Має сина-студента.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: