22.08.2016 09:18
Поділитися

Оксана Соколова

0

«Ведучий новин має бути переконливим, але не зарозумілим, компетентним, але не занудним, відкритим, але не запобігливим. Усе на грані. Екран, як рентген, показує всю фальш. Одразу видно, що в людини за душею: порожнеча або стрижень», — каже Оксана.

Народилася у Черкасах. Закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка за фахом журналістика. Професійну кар’єру починала на Черкаському  обласному телебаченні і за 20 років пройшла шлях від молодшого редактора регіональної  компанії до ведучої підсумкової програми одного з найпотужніших телеканалів України. Заслужений журналіст України.

На ICTV прийшла 2000 року. Спочатку як репортер, а потім – парламентський кореспондент. Наприкінці 2001, уже як ведуча, відкрила ранкове інформаційне мовлення каналу, давши початок новому етапу розвитку ICTV. 2004-го залишила канал, посівши посаду прес-секретаря Генерального прокурора України. Але вже за рік повернулася на ICTV. Ведення вечірніх новин поєднувала з роботою шеф-редактора програми «Свобода слова». А на початку 2006 отримала пропозицію створити власну програму, яка б стала підсумковою крапкою в інформаційному мовленні телеканалу.

12 лютого 2006 вийшли в ефір «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Програма, яка завоювала довіру глядачів та визнання телеекспертів, на сьогодні здобула вже 4 статуетки «Телетріумф» у номінації «Найкраща підсумкова (аналітична) передача». 2011 році вже сама Оксана отримала найпрестижнішу телевізійну премію і була визнана «Найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми».

Паралельно з роботою телеведучої Оксана успішно опановувала фах телевізійного продюсера. З 2007 по 2013 рік її редакція готувала рейтингову програму журналістських розслідувань «Максимум в Україні», з 2009 по 2014 — «Козирне життя».  У 2013-14 – «Четверта вежа». Загалом, Оксана була продюсером понад 10 різнопланових оригінальних форматів.

 

Словесний портрет:

У березні 2007-го року нагороджена званням «Заслужений журналіст України».

Вважає, що найголовніший проект її життя ще попереду

Обожнює джаз, “розумнi” книги i кулiнарнi шедеври сина.

Еталон у професії: Леонід Парфьонов і його професіональні проекти «Портрети на фоні» та «Допіру».

Про себе трьома словами: вперта, активна, постійно в русі.

Одружена. Має сина-студента.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: