28.04.2017 16:51
Поділитися

Ведучі ICTV знову побіжать заради дитячих сердець

0

Цього року канал ICTV вирішив продовжити благодійну ініціативу та вдруге став генеральним інформаційним партнером «Пробігу під каштанами». 28 травня в Києві відбудеться ювілейний 25-й спортивно-благодійний захід. Учасники, як і в попередні роки, допомагають дітям з вродженими вадами серця.

Ведучими події стануть зірки каналу ICTV Оксана Гутцайт («Факти») та Антон Равицький («Ранок у Великому Місті», «Комік на мільйон»).

Я дуже вдячна, що можу приєднатись до такої благодійної справи.

Добре, що є така можливість допомогти людям ще й з користю для себе. Всі ці акції, на думку Оксани Гутцайт, надзвичайно важливі, адже вони об’єднують людей в команди спільним духом. Для неї це велика честь.

Також до благодійної акції приєднаються ведучі ICTV Вікторія Сеник («Надзвичайні новини»), В’ячеслав Цимбалюк («Факти. Спорт»), Андрій Ковальський («Факти. Спорт»), Юлія Панкова («Інсайдер»). Зірки бігтимуть, щоб зібрати кошти для дорогого медичного обладнання в київський Центр дитячої кардіології.

126A4184

 

А вже зараз у всіх є можливість ділитися історіями участі в «Пробігу під каштанами». На своїх сторінках в Facebook можна ділитися фотографіями участі з минулих років з хештегом #probeg25. Вже 28 травня багато з цих розповідей стануть частиною виставки PROBEG25.

Нагадаємо, що у 2016-му році телеканал ICTV також був генеральним інформаційним партнером благодійного заходу. Кошти, які вдалося зібрати стали частиною суми, яка була необхідна для заміни рентгенівських трубок в ангіографічній установці для київського Центру дитячої кардіології.

Канал став партнером «Пробігу під каштанами».

28.04.2017 16:51
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору