19.11.2016 10:00
Поділитися

Всюдисущі українські диверсанти – головні «лиходії» російських ЗМІ. «Антизомбі»

0

Невловимі диверсанти: ще одна історія російських ЗМІ про злісних «укродіверсантов». Нова «правда» Кремля: громадянська війна в Україні вже не «громадянська»? Помста за Моторолу: кого Захарченко оголосив злочинцями? І хто в Росії вміє відрізняти правду від пропаганди? Дивіться у новому випуску «Антізомбі» від 18 листопада 2016 року.

Сенсація! У Севастополі заарештували українських диверсантів, які віроломно хотіли підірвати енергетичну систему Криму. Тема «укродіверсантов» стала такою популярною в російських ЗМІ, що її із завидною постійністю використовують і газети, і телеканали, і навіть головний рупор країни – Перший канал. Які ще історії про підлі українські диверсії придумав «великий брат», дивись у новому випуску «Антізомбі».

Всі попередні два роки ми тільки й чули від влади РФ, що вони до «ЛНР» і «ДНР» не причетні, і взагалі – це просто в Україні громадянська війна. І ось вже з’являються перші публічні заяви, на кшталт «ми змушені були захищати російськомовне населення» або «наші військові Російської Федерації роблять все для того, щоб максимально надати сьогодні допомогу« Новоросії »». А як же громадянська війна? Як же «ми ні до чого»? Про те, як мінлива правда в Росії, дивіться в сюжеті випуску «Антизомбі».

Головна новина всієї «ДНР»: знайшли злочинців, винних у смерті Мотороли. Хто винен? Ви не повірите – знову українські диверсанти. Які всюдисущі і небезпечні диверсанти, виявляється, в Україні! А організували спецоперацію працівники СБУ, причому не київські, а з Донецької області. Хто саме винен у смерті Мотороли за версією Кремля, дізнайся у новому сюжеті «Антизомбі».

Дивлячись на опитування іноземних журналістів в Росії про Донбас, можна переконатися, що не у всіх там «Кисельов головного мозку». Багато, звичайно, піндосів звинувачують і хунту бендерівського, але є й ті, хто державним ЗМІ не довіряють і ворогами нікого не вважають. Про те, хто в Росії – Кобзон, а хто – Макаревич, дивіться у випуску програми «Антизомбі».

Дивіться новий випуск програми «Антизомбі» від 18 листопада 2016 року.

19.11.2016 10:00
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору