02.03.2017 18:24
Поділитися

Технології майбутнього: чи зможуть роботи замінити людей? «Секретний фронт»

0

Роботи проти людей: як розвивається робототехніка? Як в СРСР впливали на дітей за допомогою іграшок? Навіщо телефонні пранкери намагаються зірвати українське Євробачення? Дивіться більше в новому випуску програми «Секретний фронт» від 1 березня 2017 года!

Роботи – це вже не просто фантастика про майбутнє, а справжнісінька реальність. Нанотехнології і робототехніка розвиваються з неймовірною швидкістю. Причетні до цього прогресу та українські інженери. Чому українські розробки оцінюють в сотні мільйонів? Коли роботи замінять людей на роботі? Чи зможуть роботи стати секс-партнерами людей? Все це дивіться в новому випуску програми «Секретний фронт».

У диктаторських країнах пропаганду і «промивання» мізків починають з самого дитинства, коли розум ще не зміцнів і можна навіяти що завгодно. Так робили в СРСР, висловлюючи пропагандистські ідеї в мультиках і навіть дитячих іграшках. Чому чекісти відбирали улюблені іграшки у дітей? Чому радянська пропаганда випускала іграшкові танки та кулемети?Чому іграшки з СРСР до цих пір впливають на дітей? Все це дивіться в сюжеті «Секретний фронт».

Телефонні розіграші та шахрайство вже давно перейшли всі допустимі заходи, доводячи людей до нервових зривів і руйнуючи їх кар’єри. Хтось це робить для розваг, а хтось, щоб заробити гроші. Навіщо пранкери з Росії намагаються зірвати Євробачення 2017, яке буде проходити в Україні? Як телефонні пранкери руйнують кар’єри українських футболістів? Хто насправді замовляє телефонних терористів? Все це дивіться в новому випуску «Секретного фронту».

Дивіться новий випуск програми «Секретний фронт» від 01.03.2017!

02.03.2017 18:24
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору