24.04.2018 12:12
Поділитися

Лишився тиждень, щоб стати новим лідером


Завершується реєстрація учасників національного телепроекту «Нові лідери».

Минув шостий тиждень проекту «Нові лідери», заснованого 34 громадськими організаціями. Ініціативу уже підтримали Нова пошта, Міжнародний фонд «Відродження», інвестиційна компанія Dragon Capital та  IT-компанія MTI. Олександр Положинський, Сергій Притула, Надія Матвєєва, Оксана Соколова, Олена Фроляк, Вадим Карп’як, Тетяна Висоцька, Віталій Шабунін, Олег Рибачук, Влад Троїцький, Таміла Ташева, Роман Бондар, Світлана Матвієнко та Андрій Вишневський закликали українців брати на себе відповідальність за майбутнє нашої країни та брати участь в проекті.

Нові лідери – це доброчесні відповідальні професіонали з різних сфер суспільного життя, які відчувають відповідальність за свою щоденну роботу, і розуміють, що лише почавши з себе можна змінювати країну

– коментує Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив, кураторка Української школи політичних студій Світлана Матвієнко.

Наразі для участі в проекті зареєструвались 3500 осіб. 123 людини пройшли верифікацію Наглядової Ради проекту. З їх анкетами можна ознайомитися на сайті NOVILIDERY.COM.

Які саме зміни в країні пропонують учасники? Найбільша кількість передвиборчих програм (56) пов’язана з політикою, реформуванням державного апарату і місцевого самоврядування. З громадською діяльністю і цивільними ініціативами пов’язані 34 програми, з освітніми проектами та інноваціями – 13. Екологічним питанням присвячені 15 програм, технологіям і реалізації бізнес-планів – 5.

Максимальна кількість лідерів представляє Київщину і столицю – 32 особи. На другому місці – Дніпропетровщина – 9 осіб. З Житомирської області зареєструвались 8 осіб, із Чернігівщини – 7. Вінничину, Харківщину та Полтавщину представляють по 6 учасників, Запорізьку та Черкаську області –  по 5 кандидатів.

Нагадаємо, суспільно-медійний проект «Нові лідери» стартував 12 березня. Кожен хто має ідею, яка, на його думку, змінить місто або всю країну  може долучитись до проекту. Учасники представлять свої ідеї на розгляд експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного формату, який вийде в ефір телеканалу ICTV у вересні 2018 року. Переможець отримає не лише соціальний капітал і медійність, а й грошовий приз для реалізації своєї ідеї або розвитку політичної кар’єри.

Реєстрація учасників триватиме до 30 квітня на сайті NOVILIDERY.COM.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.04.2018 12:12Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: