01.12.2016 15:42
Поділитися

Кінг Конг: як легендарний голлівудський фільм пов’язаний з Україною. «Секретний фронт»

0

Політичні ігри: навіщо спецслужби Кремля збивають російські літаки? Фальшиві гроші: як підроблені купюри використовують в політиці? Блокбастер Кінг Конг: як ідея фільму народилася в Україні? Дізнайтесь все у новому випуску програми «Секретний фронт» від 30 листопада 2016 року.

Авіакатастрофи досить часто виявляються зовсім не випадковими, але широкі маси населення ніколи не почують правдиву версію падіння літака, адже це секретна інформація та таємні політичні ігри. Катастрофа під Смоленськом, у якій загинув президент Польщі та вся політична еліта країни, й досі викликає багато сумнівів у експертів. А збитий над Чорним морем літак авіакомпанії «Сибір», відповідальність за який звалили на українських військових, був продуманим кроком російської влади. Навіщо спецслужби РФ збивають власні літаки, дізнайтеся в новому випуску «Секретного фронту».

Підробка грошей і використання їх у своїх цілях – одна з найдавніших військових стратегій. В давні часи країна, що програла ворогу, часто намагалася відкупитися від загарбника фальшивим золотом. Зараз підроблені гроші використовуються для економічної дестабілізації окремої країни або цілого регіону. Сучасні технології зробили підробку купюр набагато простішою справою. І якщо фальшивомонетників шукають правоохоронні органи, то владу за таку хитрість ніхто покарати не здатен. Як фальшиві гроші використовують в політиці, дивіться у сюжеті «Секретного фронту».

Поява славнозвісного блокбастеру «Кінг Конг» у 1933 році викликала справжній фурор серед американців, адже в той час люди дуже емоційно сприймали все, що відбувається на екрані кінотеатру. Більшість глядачів були серйозно налякані величезною горилою, що руйнувала Нью-Йорк. Але мало хто знає, що ідею для фільму режисер Меріан Купер придумав, коли воював з більшовиками на території України. Як голлівудський блокбастер народився в Україні, дізнайтесь у випуску «Секретного фронту».

Дивіться цікаві історії та невідомі факти в новому випуску «Секретного фронту» від 30 листопада 2016 року.

01.12.2016 15:42
0
 • Сергей Гнатенкин коментує:

  C Россией нельзя иметь дела.
  Когда это поймут наивные люди.
 • Дивіться на ICTV

  Зареєструйтесь

  Увійти, використавши ваші дані

  Забули пароль?

  Відновлення паролю

  Увійти через соц. мережу

  ВГОРУ
  Вгору