19.04.2018 14:26
Поділитися

ICTV екранізує історичний детектив Владислава Івченка про кращого детектива Підіпригору

0

Телеканал ICTV придбав права на екранізацію українського історичного детектива Владислава Івченка

– Коли ми прочитали історії про пригоди Підіпригори, відразу зрозуміли, що обов’язково хочемо показати їх у нас на каналі. Найяскравіші серіали виходять на основі книг. Тому що у книжці автор створює цілий світ.

У Владислава Івченка цей світ вийшов дуже привабливий, із багатьма смачними деталями

А його головний герой – Іван Карпович Підіпригора – це український Джеймс Бонд і Шерлок Холмс в одній персоні

Наше завдання – якісно перенести весь цей авантюрний дух України початку 20-го століття на екран. Аби глядачі полюбили Карповича і його пригоди, так як їх люблять читачі, –  прокоментувала Інеса Соболєва, продюсер телеканалу ICTV.

Інесса_Соболєва

За сюжетом роману колишній філер Київського охоронного відділення Іван Карпович Підіпригора після виходу у відставку купує хутір. Він збирається вести спокійне життя провінційного землевласника. Та спокій йому дуже швидко набридає, тож Іван Карпович охоче починає займатися розслідуваннями та стає приватним детективом, а потім і зіркою пригодницької літератури.

Нагадаємо, що вже вийшло шість книг детективних історій з цієї серії. Автор роману сподівається, що екранізація буде такою ж популярною, як і книги.

У нас велика читацька аудиторія, я вірю в те, що якщо полюбили мій текст, то полюблять і картинку

По-перше, Іван Підіпригора, дуже харизматичний герой за яким хочеться спостерігати, як він знаходить вихід із заплутаних ситуацій та які приймає рішення. По-друге, наш час і той час дуже схожі, глядачі будуть дивитись і впізнавати себе, свої думки і погляди. Це не буде чужий фільм ні про що,  це фільм про Україну, про наших людей,  – коментує автор роману Владислав Івченко.

19.04.2018 14:26
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору