27.04.2017 14:03
Поділитися

Гучні святкування політиків: золотий батон, молоді дівчата та зіркові гості «Секретний фронт»

0

Навіщо влада президента-втікача організувала кримінальну «бурштинову республіку»? Чому на українське Полісся повернулися лихі дев’яності? Навіщо радянським лідерам дарували неповнолітніх дівчат та для чого російські вчені перетворюють щурів на кіборгів? Дивіться у новому випуску «Секретний фронт» від 26.04.2017!

За оцінками фахівців, сьогодні в нелегальному промислі — видобутку бурштину, задіяний кожен шостий мешканець Рівненщини. Більше того, контролюють бурштинову мафію представники російських спецслужб, які таємно пропагують серед копачів ідею створення так званої «Поліської республіки». Навіщо бурштинова мафія перетворює українців на коней? Чому школярі замість навчання проводять життя в багнюці? Хто насправді контролює кримінальну«бурштинову республіку» в Україні?

Липень 2011 року – з Майдана Незалежності урочисто стартують міжнародні автоперегони, близько трьохсот позашляховиків мають здолати шлях у 1200 кілометрів, що пролягає через неприступні поліські болота. А телеканали впродовж тижня висвітлюють пригоди позашляховика, за кермом якого син тодішнього президента Віктор Янукович-молодший. На думку експертів, так звана сім’я скористалася перегонами, аби організувати на Поліссі грандіозну схему нелегального видобутку бурштину. Нелегальний бізнес: хто насправді контролює кримінальну «бурштинову республіку»  – дивіться про це більше у сюжеті «Секретного фронту» від 26.04.2017!

Навіщо радянським вождям на свята дарували власних громадян? Для чого Януковичу презентували золотий батон? Чому лідер радикалів Ляшко називає політичних опонентів скотиняками? У грудні 2016 року лідер українських радикалів Олег Ляшко святкує свій 44-й День народження. Однопартійці роблять йому оригінальний подарунок – корову! Сам Ляшко заявляє, що має перший запис у трудовій книжці «скотник колгоспу «Прогрес» та пишається цим.

Вивляється, що вітчизняні політики влаштовують гучні святкування, аби довести власну значущість та втриматися при владі. Однак лише від українців залежить, будуть можновладці насолоджуватися подарунками чи стануть втікачами та посміховиськом для усього світу. Золотий батон та гучні святкування: таємні технології утримання влади,  дивіться у сюжеті «Секретного» фронту від 26.04.2017!

У жовтні 2015 року в Авдіїївській промзоні розвелася сила-силенна мишей. Вони систематично знищують одяг, провізію та нападають на українських військових. Миші виявилися гіршими за диверсантів! Навіщо ростовські науковці розробляють щурів-кіборгів? Як бойові коти рятують українську армію? Навіщо російські науковці розробляють щурів-кіборгів, дивіться у сюжеті «Секретного фронту» від 26.04.2017!

 

Дивіться новий випуск програми «Секретний фронт» від 26.04.2017!

27.04.2017 14:03
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору