06.05.2009 16:38
Поділитися

Повторне завантаження

Без категорії

До речі, Боб тут ще новачок: він потрапив сюди з Суперкомп’ютера, де всі процеси набагато складніші і відбуваються швидше. Він одразу став суперзіркою у своєму новому оточенні і вже встиг непомітно для самого себе прив’язатися до привабливої власниці закусочної Дот та її молодшого брата Ензо.

Із допомогою своєрідного комп’ютерізованого армійського ножика, який легко трансформується у будь-який механічний предмет, Боб запобігає і ремонтує ушкодження комп’ютера, що став його домівкою. Підготовка, яку він отримав у Суперкомп’ютері, з робила Боба справжнім асом у боротьбі з вірусами, що їх постійно насилає злісний Мегабайт. Але справжня трагедія для всіх мешканців міста – це Ігри, особливо, якщо виграє Юзер… Однак, і цьому лиху може зарадити кмітливий і сміливий Боб!

“Повторне завантаження” – перший мультсеріал, повністю створений із допомого комп’ютерної графіки. Він отримував винагороду “Найкращий анімаційний серіал” два роки поспіль на “Gemini Award” (канадський аналог премії Emmy).

Чи цікавило вас коли-небудь як насправді працює комп’ютер? Що відбувається, коли ви його вмикаєте, коли починається завантаження? Запитайтеся в Боба. Він знає, тому що він живе… усередині ПК – у загадковому місті, котре оживає, коли Юзер вмикає свій комп.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору