06.05.2009 16:38
Поделиться

Повторне завантаження

Без категории

До речі, Боб тут ще новачок: він потрапив сюди з Суперкомп’ютера, де всі процеси набагато складніші і відбуваються швидше. Він одразу став суперзіркою у своєму новому оточенні і вже встиг непомітно для самого себе прив’язатися до привабливої власниці закусочної Дот та її молодшого брата Ензо.

Із допомогою своєрідного комп’ютерізованого армійського ножика, який легко трансформується у будь-який механічний предмет, Боб запобігає і ремонтує ушкодження комп’ютера, що став його домівкою. Підготовка, яку він отримав у Суперкомп’ютері, з робила Боба справжнім асом у боротьбі з вірусами, що їх постійно насилає злісний Мегабайт. Але справжня трагедія для всіх мешканців міста – це Ігри, особливо, якщо виграє Юзер… Однак, і цьому лиху може зарадити кмітливий і сміливий Боб!

‘Повторне завантаження’ – перший мультсеріал, повністю створений із допомого комп’ютерної графіки. Він отримував винагороду ‘Найкращий анімаційний серіал’ два роки поспіль на ‘Gemini Award’ (канадський аналог премії Emmy).

Чи цікавило вас коли-небудь як насправді працює комп’ютер? Що відбувається, коли ви його вмикаєте, коли починається завантаження? Запитайтеся в Боба. Він знає, тому що він живе… усередині ПК – у загадковому місті, котре оживає, коли Юзер вмикає свій комп.
Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх