13.04.2017 16:55
Поділитися

Як міністри президента-втікача Януковича заробляли мільйони на мистецтві «Секретний фронт»

0

Як українські льотчики врятували життя тисячам грузинських дітлахів та за що російські найманці мстилися нашим миротворцям? Як президент-дизертир Янукович грабував музеї? Як винаходи українців допоможуть колонізувати Марс? – про усе це ви дізнаєтеся в новому випуску програми «Секретний фронт» від 12.04.2017.

Грузини добре пам’ятають порятунок тисячів їхніх біженців – жінок, дітей та літніх людей, котрі помирали від голоду та холоду у кавказьких горах у далекому 93-муУкраїна — єдина країна, котра допомогла у грузино-абхазькому конфлікті. Чому наші пілоти десятиліттями замовчували власний подвиг? За що мільйони грузинів і досі вдячні українцям?

У сюжеті – унікальні кадри, на яких українські військові моряки рятують з окупованих терористами Сухумі грузинського хлопчика Котела Шхія, батька та старшого брата якого розстріляли росіяни. Моряки переправили хлопця до мирної Одеси, згодом він виконував миротворчі місії в Іраку та Афганістані. Котела Шхія першим записався у правий сектор та разом з українцями героїчно захистив Маріуполь від ворога. У 2015 року Коте військовик трагічно загинув поблизу Маріуполя. У цьому є певний символізм, чи не правда? Дивіться більше у сюжеті «Секретного фронту» від 12.04.2017.

Як міністри Януковича грабували українські музеї? Навіщо бігла влада підробляла картини відомих українців? З 2002 року після приходу до влади команди президента Януковича з українських музеїв щорічно зникали артефакти на 200 мільярдів доларів. Копіювали та продавали на міжнародних аукціонах роботи широковідомих художниць Катерини Яблонської та Марії Примаченко. У сюжеті «Секретного фронту» про те, як міністри біглого президента заробляли величезні гроші на нелегальному мистецтві – бізнесі, за який більше грошей приносить лише наркоторгівля, продаж зброї та нафти.

Навіщо українці відправили на Місяць перших астронавтів? Та як фантастичні розробки України допоможуть колонізувати Марс? Тисячі українських розробок дозволяють людству освоювати Всесвіт. У червні 2003 року NASA відправляє на Марс марсохід Spirit вартістю 400 мільйонів доларів, для того, щоб дослідити грунт червоної планети, але він застряє у дюні й втрачає зв’язок з Землею. Та цю проблему вирішують українські студенти, представивши проект розумного безпілотника МarsHopper.

У це складно повірити але українець Засядько ще на початку дев’ятнадцятого століття розробив проект ракети, яка могла б досягнути Місяця. За його розрахунками, для запуску у космос ракета потребує таку кількість пороху, яку неможливо відірвати від землі, а отже потрібно розробити більш ефективне паливо. Та Російська імперія категорично відмовилась фінансувати розробки невійськового призначення. Дізнайтеся більше, чому нині увесь світ використовує наші ракети-носії?

Дивіться новий випуск програми «Секретний фронт» від 12 квітня 2017 року!

13.04.2017 16:55
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору