ICTV - Разом краще
30.08.2016 10:10
Поділитися

Ведучим «Свободи слова» на ICTV став Вадим Карп’як

Ведучим «Свободи слова» на ICTV став Вадим Карп’як

Півтора місяці інтриги – і суспільно-політичне ток-шоу «Свобода слова» нарешті розкриває ім’я нового ведучого. Ним став Вадим Карп’як. «Для політичного журналіста в Україні – це найліпша пропозиція, яку взагалі можна отримати.

— На «Свободі слова» висока концентрація смислів, а також впливових та розумних людей, що мені імпонує, – коментує нову посаду Вадим Карп’як. – Окрім відповідальності, це одночасно і можливість модерувати живу дискусію, під час якої люди насправді міняють свою точку зору. В Інтернеті, приміром, таке складно уявити».

29 серпня о 22:30 оновлена «Свобода слова» вийшла в ефір не тільки з новим ведучим, але і з новим динамічним дизайном студії. Нагадаємо, останній випуск програми минулого сезону вийшов в ефір 11

липня. Його провів Андрій Куликов, який був ведучим ток-шоу впродовж останніх 9 років. «Загалом програма існує в українському телевізійному просторі більше десяти років, – підкреслив продюсер «Свободи слова» Михайло Павлов. – Останнім часом в Інтернеті, здебільшого у соціальних мережах, популярна думка, що з телевізійного простору треба прибрати політичні ток-шоу. Особливо дивно це чути від людей, які нібито пропагують демократичні цінності. А між тим, створивши відкритий дискусійний майданчик, ми

внесли свій внесок у формування громадянського суспільства. І будемо продовжувати це робити».

Найгарячіші і найактуальніші теми тижня, глибока аналітика подій та процесів, гострі дискусії і реальні компроміси – як завжди, на ICTV щопонеділка о 22:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.08.2016 10:10Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: