ICTV - Разом краще
22.09.2017 09:00
Поділитися

Телеканал ICTV святкує 25 років в ефірі

Телеканал ICTV святкує 25 років в ефірі

До дня народження ICTV оновить свій логотип та слоган.

Цього року один із лідерів українського телебачення – телеканал ICTV – святкує 25-річчя.
За ці роки ICTV став одним з найулюбленіших розважально-інформаційних каналів країни з впевненою лінійкою власного новинного виробництва: програмою «Факти» зі щоденними п’ятьма випусками і першими національними новинами о 18:45; підсумковою програмою «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою»; з безкомпромісними «Антизомбі» і «Громадянською обороною»; розслідуваннями «Інсайдера» і «Більше ніж правда» та єдиним великим ток-шоу у прямому ефірі помітних каналів – «Свободою слова».

На ICTV – це також прем’єри обов’язкового гумору «Дизель Шоу», найбажаніший майданчик для жартів «Комік на мільйон» і прем’єри українських серіалів, частина з яких – «Пес» і «Нюхач» – уже стали легендами.

До 25-річчя мовлення ICTV представить новий логотип та графічне оформлення ефіру під слоганом «Разом краще». Оновлена графіка та логотип з’являться в ефірі телеканалу 22 вересня.

За 25 років відбулося багато змін в житті України та її громадян, так само, як і у телепросторі. Тепер ми точно знаємо: для найбільших досягнень та найважливіших змін потрібно діяти разом. Сьогодні через різні причини – глобальні та особисті – люди забувають про це. Вони живуть поруч, але не разом – кожен у своєму мікросвіті. Тому ICTV, ніби магніт, стягуватиме їх з різних куточків помешкань та об’єднуватиме довкола захопливого, важливого, актуального. ICTV повертає людям оптимізм і впевненість, ICTV показує, що РАЗОМ – ключ до успіхів і перемог.

«З «Разом краще» ми говоримо своїм глядачам: «ICTV поруч з вами, і ми готові щоденно змінювати світ», – коментує Олександр Богуцький, керівник телеканалу ICTV. – Щотижня ICTV видає в ефір близько 27 годин оригінального українського контенту в прямому ефірі, щодня збирає більше 11 мільйонів глядачів. Сьогодні в нашій компанії працює понад 600 професійних, прекрасних, патріотичних людей, в яких світяться очі, горять серця, які прагнуть нашу країну бачити щасливою, які йдуть тільки вперед. Ми хочемо, щоб це щастя і впевненість у майбутньому з нами розділили всі українці. Саме тому ми запропонували коротке, але дуже цінне гасло, яке всіх об’єднає – «Разом краще».

Ми змінюємося і рухаємось вперед. Наш глядач росте і змінюється разом з нами, і наша мета – не тільки розважати наших глядачів, але й об’єднувати їх навколо цікавого, важливого та актуального, разом досягати кращого.

ICTV. Разом краще!

25_FB

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.09.2017 09:00



Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: