30.08.2016 10:30
Поділитися

Сайти ICTV.ua та Факти ICTV змінюють функціонал і дизайн

0

Сайт телеканалу ICTV.ua та сайт новин Факти ICTV оновили дизайн та додали нові функціональні можливості, зокрема ресурси будуть адаптовані під усі мобільні пристрої.

Відтепер головна стрічка новинного сайту Факти ICTV – це динамічний конструктор, який формуватиме випусковий редактор. Стрічка стане більш «живою», постійно набуватиме нового вигляду, залежно від формату новини (публікація, відео, фото). Також на сайті Факти ICTV повністю зміниться рубрикатор: з’являться нові розділи «Надзвичайні події», «Лол» (гумористичний та розважальний контент), «Lifestyle», «Гаджети», «Кіберновини» та «Подорожі». У розділі «Світ» окремо буде виділений підрозділ «Росія». Окрім того, з’явиться адаптивна верстка сайту для мобільних телефонів і планшетів, адже на сьогодні 30% аудиторії сайту заходять із мобільних пристроїв.

На оновленому сайті ICTV.ua відвідувачі матимуть більше можливостей, щоб переглядати відеоконтент каналу – топові проекти відображатимуться на головній сторінці. Оновлений інтерфейс матимуть сторінки проектів телеканалу, на яких зібрані додаткові матеріали про продукт або ж відео, що не увійшло в ефір. Зокрема, на сайті «Свободи слова» з телефону можна голосувати за експертів та гостей, брати участь в опитуванні програми і ставити запитання політикам, не відриваючись від ефіру програми.

 Стильно, сучасно, зручно – це все про наші оновлені сайти. З вересня у нас буде адаптивна верстка для усього ICTV. Ми розуміємо, що з розвитком 3G багато глядачів залюбки дивилися програми «Дизель шоу» чи «Гражданская оборона» з телефону. Тепер це набуло зручного формату, – розповідає керівник департаменту інтернет-проектів ICTV Ольга Тищук.

Сайт ICTV наразі входить у ТОП-10 новинних сайтів України. Факти ICTV закріпилися у ТОП-15 і є чи не єдиним ресурсом у даній категорії, який за рік не втратив свою аудиторію, а наростив її: «Новий дизайн – це логічне завершення нашої роботи над інтернет-сайтами ICTV, які вже змінили своє наповнення, структуру і подачу інформації. За останній рік ми випустили десятки спецпроектів, провели сотню інтервю і зробили прекрасний відеопроект до 25-річчя незалежності України. З новим дизайном всі наші проекти набудуть іще й стильної подачі. Сподіваємось, наша аудиторія буде в захваті», – впевнена Ольга Тищук.

30.08.2016 10:30
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору