16.03.2017 14:17
Поділитися

Команда «Фактів» розпочинає проект «Зірковий заплив»

0

Відомі журналісти ICTV навчатимуться плавати, щоб здійснити власну спортивну мрію. В рамках проекту «Зірковий заплив» 19 спортсменів-початківців, серед яких ведучі «Фактів» Олена Фроляк, Оксана Гутцайт, Інна Шевченко, Андрій Ковальский, В’ячеслав Цимбалюк, шеф-редактор Віктор Сорока та журналісти «Фактів» будуть не просто навчатись плавати, а готуватись до міжнародного запливу.

Автор та ініціатор проекту ведучий та шеф-редактор «Фактів. Спорт» Андрій Ковальський.

IMG_6307_

«Головна мета проекту на власному прикладі показати, що в будь-якому віці можна досягнути спортивних вершин. Просто треба дуже забажати і тоді все реально! Ми для себе поставили ціль навчитись гарно триматись на воді. Нам буде в цьому допомагати професійний плавець Олег Лісогор та Власта Шовковська. Але я можу сказати, що плавати – це дуже важко і навіть ті, хто в нашій команді заявляли, що вміють плавати після першого тренування показали не найкращі результати. Тренер Олег Лісогор розкритикував всіх і почав активно навчати», – розповів автор проекту «Зірковий заплив», ведучий «Фактів. Спорт» Андрій Ковальський.

IMG_6341

Співзасновники Громадської організації «Українська федерація «Здоровий спосіб життя» чемпіонка світу на відкритій воді Власта Шовковська та багаторазовий чемпіон світу та Європи Олег Лісогор взяли на себе місію протягом проекту допомагати відомим журналістам у підготовці до міжнародного конкурсу.

IMG_6349

«Перш за все я радий, що все більше людей приходять до здорового способу життя! Позитивно, що звертаються до професіоналів з цим питанням! Багато людей, котрі займаються плаванням роблять дуже багато помилок. Учасники спортивного проекту дуже різні, але у всіх є проблема з правильністю дихання, а також з деякими технічними моментами виконання стилів плавання. Вкінці проекту, я надіюсь, що хтось з учасників візьме участь у змаганнях українського або міжнародного масштабу та отримає незабутній досвід у плаванні», – прокоментував Олег Лісогор.

Двічі на тиждень ведучі та журналісти тренуватимуться у басейні ЦСК ЗСУ в Києві під керівництвом досвідчених тренерів. Вже через два місяці, 7 травня спортсмени-початківці зможуть себе спробувати на міжнародних змаганнях в іспанській Табарці. На конкурсі Oceanman кожен любитель зможе подолати 2,5 або 10 км на відкритій воді.

Команда «Фактів» розпочинає проект «Зірковий заплив» / 5 фотографій
16.03.2017 14:17
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору