ICTV - Разом краще
20.06.2016 09:00
Поділитися

Яна Глущенко. Біографія та особисте життя акторки «Дизель Студіо»

Яна Глущенко. Біографія та особисте життя акторки «Дизель Студіо»

Яскрава і вродлива Яна Глущенко підкорює серця не тільки глядачів-чоловіків, але і серця жінок.

Яна навчалася в КНУТКіТ (КДІТМ) ім. І. К. Карпенко-Карого. В 2017 році вийшла заміж за українського продюсера Олега Збаращука та народила сина. У вільний час Яна займається волонтерством – допомагає бездомним тваринам.

Девіз: Моя найбільша сила в працездатності, завзятті та завзятості. Як ніяк — офіцерська дочка! Ніколи і нічого мені не подавалося на блюдечку. Все, чого досягла, досягала сама. За це дякую вихованню батьків та загартуванню університету.

Білявка

Знаменита білявка, яка не вміє паркуватися, їздити і, в принципі, логічно мислити, підкорила всю Україну. Але найбільша заслуга у популярності цього образу, це майстерність, з якою Яна Глущенко передає всю красу легковажної, але такої милої білявки.

Більше жартів з Яною Глущенко дивіться тут.

Представниця найдавнішої професії

Навіть затяті скептики відзначили, що Яна Глущенко в ролі сексуальної дами дуже облагороджує роботу повії. Але найцікавіше — це майстерність перевтілення: зараз в кадрі вона великий начальник великої фірми, а вже через 15 хвилин грає дівчину, яка має не зовсім пристойну роботу.

Більше жартів з Яною Глущенко дивіться тут.

Начальниця

На сцені, як і в житті, є ледарі, а є суворий начальник. Але коли цей суворий начальник — вродлива жінка, у працівників з’являється стимул працювати ще гірше, аби ця красива жінка все частіше з’являлася в офісі і була прекрасною у гніві.

Більше жартів з Яною Глущенко дивіться тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.06.2016 09:00Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: