ICTV - Разом краще
25.02.2019 12:49
Поділитися

28 лютого на ICTV – прем’єра проекту про таємниці Всесвіту «Битва версій»

28 лютого на ICTV – прем’єра проекту про таємниці Всесвіту «Битва версій»

Новий публіцистичний проект «Битва версій» розкриє несподівані версії неймовірних подій, які не може пояснити офіційна наука.

Люди керують світом, але він все ще приховує безліч таємниць. Щороку у його дослідників з’являються нові свідчення і розгадки. Вони не ставляться під сумнів, але з ними досі не можуть впоратися офіційні пояснення. Невже машина часу – це реальність? Які речовини здатні повністю стерти пам’ять? Люди із задзеркалля вже серед нас? .. Версії, висловлені в новій програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але усі ці гіпотези мають переконливі докази, тому вони варті уваги.

«Битва версій» – це новий публіцистичний проект телеканалу ICTV, в якому окрему неймовірну подію розглядають під різними кутами зору. В результаті глядачі розуміють не лише саме явище, а й його рушійні сили.

Героями «Битви версій» стануть українці з неймовірними історіями, а також вчені-теоретики, футурологи, нейрофізіологи, військові експерти, репродуктологи, біоенергетики. У кожній новій програмі вони розглянуть одне незвичайне явище, якому складно знайти наукове пояснення, та влаштують справжню битву версій.

У новому проекті глядачі дізнаються: куди діваються зниклі безвісти, що стає причиною воскресіння мертвих, чому світ захлеснула епідемія людожерства, як померлі чоловіки продовжують рід та багато інших надзвичайних історій.

Не пропустіть шокуючі факти і розгадки Всесвіту в новому проекті «Битва версій» вже з 28 лютого о 20:15 на ICTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.02.2019 12:49Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: