14.07.2015 15:35
Поділитися

Програма «Дістало!» звертає увагу на випадки шахрайства з використанням її імені

0

Редакція наголошує, що сюжетів за винагороду не знімає

Останнім часом на адресу телеканалу ICTV надходять повідомлення про спроби використання назви програми «Дістало!» з метою шахрайства і здирництва. Здебільшого, схема обману проста: молоді чоловіки і дівчата, представляючись журналістами програми, пропонують розмістити в ефірі викривальний сюжет за відповідну плату, причому встановлюють за таку «послугу» досить високий тариф.

Шахраї обіцяють виступити у бізнес-суперечках на боці однієї зі сторін конфлікту. Також трапляється, що лже-журналісти, навпаки,  вимагають гроші за те, що утримаються від зйомок критичного репортажу чи сюжету-розслідування проти чиновників, правоохоронців чи підприємців – така собі «данина за мовчанку».

У зв’язку з цим редакція програми «Дістало!» вважає за необхідне заявити, що не має нічого спільного з подібними пропозиціями. Колектив, який працює над проектом, ніколи не знімав, не знімає тепер і не зніматиме в майбутньому сюжети за винагороду, окрім як за офіційну заробітну плату, яку одержує на телеканалі.

Всі редактори, журналісти і режисери програми мають офіційне посвідчення співробітників ICTV, які завжди пред’являють при виконанні редакційних завдань. У всіх випадках, коли будь-хто від імені «Дістало!» робитиме сумнівні пропозиції, у тому числі фінансового змісту, радимо звертатися за роз’ясненнями за телефоном 288-16-00 або писати за адресою [email protected].

Програма «Дістало!» високого цінує довіру глядачів і дбає про свою репутацію.

14.07.2015 15:35
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору