19.03.2015 15:32
Поділитися

«Чорні нотаріуси» під крилом прокуратури грабують українців. «Дістало!»

0

Тисячі ошуканих українців втратили майно — не на війні чи від стихії. Вони — жертви чорних нотаріусів, які розчерком пера відбирають квартири, будинки, машини та іншу власність. Журналістка «Дістало!» Тетяна Мартинюк зібрала докази незаконних оборудок.

У цих аферах задіяні одні й ті ж особи з доступом до всіх реєстрів. Чорна мафія нотаріусів прокручує оборудки на десятки мільйонів гривень. У Мінюсті розводять руками: позбавити права на нотаріальну діяльність без рішення суду не можуть. А міліція і прокуратура не зробили нічого, щоб провести слідство. Очевидно, саме правоохоронці і є дахом для аферистів із нотаріальних контор.

Дивіться по темі: Шахрайські схеми віджиму квартир 

Документи на квартири й машини вони переоформлюють офіційно за спинами реальних власників. Одні й ті ж прізвища фігурують у десятках кримінальних справ! Олександр Перевертун, Іван Копєйчиков та Олександр Вержиковський – нотаріуси, які неодноразово за допомогою фальшивих довіреностей грабували власних клієнтів. Ліцензії усіх трьох на сьогодні чинні. Мін’юст, нібито, перевіряє. Деяких карає, але не дуже строго.

– Вержиковського ми в 2014 році чотири рази перевіряли за зверненнями громадян. І на сьогодні зупинено його діяльність як приватного нотаріуса і направлено на підвищення кваліфікації у центр перепідготовки, – говорить перший заступник міністра юстиції України Наталія Севастьянова. – Ми як Мінюст не є правоохоронним органом і ми не можемо реалізовувати слідчі дії.

Кругова порука продовжує гальмувати кримінальні справи. Нотаріуси безкарні. Прості люди – беззахисні перед системою, яка своїх не здає. Як ошукують українців – реальні історії людей у сюжеті «Дістало!»:

Дивіться програму «Дістало!» щопонеділка о 20:20 на каналі ICTV.

19.03.2015 15:32
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору