Оксана Соколова: Вихід є завжди

0 - 0

Команда програми буде проводити розслідування, шукати винних і відновлювати справедливість у ситуаціях, в яких у багатьох просто опускаються руки. Особливістю проекту стане те, що всі його герої – справжні, а всі розслідування матимуть конкретні результати. Ви побачите реальні історії жителів нашої країни, життєві драми і заплутані справи, в яких була майже втрачена надія достукатися до правди. За їх вирішення візьметься команда молодих, упертих і небайдужих журналістів.

Автор ідеї та виконавчий продюсер проекту Олександр Ільїних

– Я довгий час працював репортером і провів багато власних розслідувань, – каже автор ідеї та виконавчий продюсер проекту Олександр Ільїних. – Деякі з цих розслідувань були результативними, тобто нам вдавалося вирішити проблему, і реально допомогти людям. Інші стали резонансними, але все ж не мали логічного фіналу. Після їхнього виходу на екрани мені дзвонили герої моїх матеріалів і говорили: «От ви зробили сюжет, а що далі?». Власне, ідея цієї програми і виросла з бажання відповісти на це питання. У «Четвертій вежі» наше завдання довести або, як мінімум, вселити надію, що за справедливість варто боротися. Але при цьому важливо і самим проявляти ініціативу. Герої матеріалів – не просто люди, у яких взяли інтерв’ю, вони – безпосередні учасники розслідувань.

Оксана Соклова презентувала нове соціальне реаліті на телеканалі ICTV

– Це перше справжнє реаліті,– додає керівник департаменту публіцистичних проектів ICTV Оксана Соколова. – Ми не розігруємо історії за допомогою професійних акторів і постановок. У «Четвертій вежі» все по-справжньому. Реальна міліція, прокурори, судді, трагедії. Люди не грають − це реальне життя. Останнім часом віра в справедливість у нашому суспільстві істотно похитнулася і все менше людей вірять у те, що можна добитися правди. Цим проектом ми хочемо довести, що якщо будемо боротися хоча б за себе і за своїх рідних, то побачимо, що світло в кінці тунелю обов’язково з’явиться.

Ведучого для нового проекту шукали кілька місяців. Автори програми хотіли бачити в його ролі людину, для якого боротьба за справедливість – це справа життя, а не просто робота.

– Зовсім випадково я побачила в новинах сюжет, про те, що Олександр Пабат вперше прийшов на роботу в Київраду після трагедії, яка з ним трапилася, − згадує Оксана Соколова. – Мене вразило, що людина не просто повернулася до життя, а переступила через себе і прийшла в публічне місце, не боячись незручних запитань про подію. І я подумала: було б добре, якби саме людина з таким внутрішнім стрижнем погодилася стати ведучим проекту.

У кожній програмі команда проекту розслідуватиме одну справу і обговорюватиме її, збираючись у своїй резиденції, яка знаходиться в четвертій вежі старого замку. Керувати цим процесом і буде Олександр Пабат. До слова, ведучий зізнається, що й сам не раз ставав жертвою обставин, в яких було дуже складно відновити справедливість – особливо після трагедії, що з ним трапилася.

− Несправедливою була сама надзвичайна ситуація, – каже Олександр Пабат. – Несправедливою була відмова оператора швидкої допомоги вислати за мною бригаду – довелося добиратися самотужки. Та й у лікарні не розуміли, що зі мною потрібно робити. Правоохоронні органи були готові розслідувати подію лише за умови, що ми якимось чином їм допоможемо. Але після всього цього я зрозумів, що в будь-якій ситуації є вихід. Про це і наш проект: докопатися в кожній історії до істини, щоб люди вірили і розуміли – справедливість існує.

Ведучий програми "Четверта Вежа" Олександр Пабат на прес-конфернції

Олександр Пабат підкреслю, що в проекті «Четверта вежа» точно не буде політики .

– У наш час популярним став тост: «Щоб політики нам не заважали!». У «Четвертій вежі» приблизно та ж ситуація – для нас не важливо, під якими прапорами людина ходить на мітинги, ідеї якої політичної партії поділяє. Має значення, який він громадянин, як виконує або не виконує свої службові та громадянські обов’язки. До речі, відзнявши кілька програм, ми з упевненістю можемо сказати: найбільша проблема нашого суспільства навіть не в корупції чи бездіяльності чиновників, а в тому, що люди не знають своїх прав. Вони не вміють їх відстоювати, і головне – не вірять, що в нашій країні можна добитися правди або справедливого вирішення питання. І наше завдання довести кожну історію до логічного завершення, отримати конкретний результат.

Слідкувати за проектом, його героями, коментувати сюжети і ділитися думками можна на сайті help.ictv.ua. Щоб стати учасником проекту, розкажіть свою історію в листі за адресою: [email protected].

Не пропустіть прем’єру реаліті «Четверта вежа» 9 вересня о 22.10 на каналі ICTV!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.09.2013 11:20
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: