ICTV - Разом краще
16.11.2021 16:23
Поділитися

Цнотливчики/JustSayIt. Dialog Hub презентує новий освітній YouTube-проект про сексуальне виховання

Цнотливчики/JustSayIt. Dialog Hub презентує новий освітній YouTube-проект про сексуальне виховання

Вже у листопаді Dialog hub Фонду Олени Пінчук презентує новий освітній проект про сексуальне виховання «Цнотливчики. Just say it» на своєму YouTube-каналі. Це перший подібний проект в Україні, коли підлітки  говорять мовою підлітків на табуйовані теми. Серед учасників проекту є цнотливі підлітки, ВІЛ-позитивні, порноактори, представники ЛГБТ-кам’юніті, трансгендерні люди та люди з інвалідністю. Всі вони діляться своїм досвідом, відверто говорять про секс, мастурбацію, порно, онлайн-секс, кохання, оргазм та інші теми, якими цікавляться підлітки.

Мета проекту – мотивувати молодь вчитися вести діалог зі своїми партнерами, батьками та фахівцями, говорити про свої бажання та кордони, не боятися ставити питання та вчитися бути відповідальними за своє здоров’я через захищений секс.

Проект реалізований завдяки благодійній колаборації Фонду Олени Пінчук та українського бренду одягу Keepstyle. Весною 2021 року була представлена капсульна колекція худі і футболок «Just say it». Всі виручені кошти з продажу цієї колекції пішли на виготовлення цього освітнього відео-проекту.

Саме сексуальна освіта може допомогти підліткам мати безпечний досвід першого сексу, знати все про захищені стосунки, аби уберегтись від захворювань, що передаються статевим шляхом, зокрема і ВІЛ, здобути правильні навички комунікації з партнером. Сексуальна освіта — це не розповіді про те, як займатися сексом, а формування етики і культури сексуального життя у майбутньому, що дає можливість захистити від сексуального насильства і психологічних травм. Це про повагу до своїх кордонів і доступне інформування дітей про те, як влаштоване їхнє тіло.

 

Dialog hub – простір вільних розмов. Це інформаційно-освітній центр для молоді, який відкрився у столиці 2019 року за сприяння Київської Міської Державної адміністрації. У просторі проводяться лекції і тренінги для дітей, підлітків і молоді щодо сексуальної освіти та безпеки в інтернеті, а також просвітницька робота з батьками. Dialog hub представлений і в онлайн-форматі на YouTube і це перший в Україні канал з просвітницькими лекціями щодо сексуальної освіти і психологічної підтримки молоді.

Фонд Олени Пінчук 

Фонд заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу залишиться однією з пріоритетних тем в роботі фонду. Основними напрямками його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.11.2021 16:23Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: