11.05.2017 13:12
Поділитися

Серійні вбивці: як розпізнати справжнього маніяка «Секретний фронт»

0

Чому терористи на Донбасі вербують на війну психічно хворих людей? Навіщо сепаратисти перетворюють військовополонених на рабів? Для чого радянські школи будувались на місцях колишніх кладовищ? Все це дивіться в новому випуску програми «Секретний фронт» від 10.05.2017.

Серед бандитів на окупованому Донбасі знущання з тварин популярна розвага. Виявляється, вербувальники терористів навмисне шукають потенційних вбивць серед так званих дог-хантерів. Мисливці на собак – нелюди, що отримують задоволення від знущання над тваринами.

Наприкінці дев’яностих російський психіатр Олександр Бухановський доводив, що більше 60% майбутніх вбивць у минулому вдавалися до насилля над тваринами. Жорстоке поводження з живими створіннями – одна з ключових ознак серійного вбивці. Як виявити небезпечного кілера? Чому шкуродери – це потенційні маніяки? Не пропустіть у сюжеті програми «Секретний фронт».

У 2014 році жителі окупованої частини Луганщини розповідають волонтерам жахливі речі: у прикордонних з Росією селищах поблизу міст Краснодон та Свердловськ працювали невільницькі ринки. Бойовики привозили полонених та годинами тримали їх під палючим сонцем. А потім до них приїздили люди з Росії, оглядали бранців та торгувалися з бойовиками за людські життя. Як працюють ринки рабів на Донбасі? У скільки терористи оцінюють життя полонених? Що відбувається у рабовласницьких країнах — дізнайтесь у новому випуску «Секретного фронту».

Пам’ятники Леніну на Кіровоградщині, у центрі Львова та на Київщині стояли на могильних надгробках. Цей факт виявили під час їхнього демонтажу. На переконання експертів, комуністи створили цілу систему таємних магічних впливів, за допомогою яких десятиліттями утримували владу над народом.

Демонічні пам’ятники Леніну були лише частиною радянської магічної системи. Щоб посилити власну владу, комуністи масово будували державні установи на місцях колишніх поховань. Експерти пояснюють, що там, де є енергія смерті, людина не зможе розвиватися повною мірою, спрацьовує ефект зомбування чи поневоленняособистості. Чому пам’ятники Леніну несуть чорну магію? Як Батьківщина-Мати захищає українців? Дивіться в сюжеті програми «Секретний фронт».

Дивіться новий випуск програми «Секретний фронт» від 10 травня 2017 року!

11.05.2017 13:12
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору