ICTV - Разом краще
12.10.2021 13:21
Поділитися

Сайт Факти ICTV запустив важливий соціальний проєкт про бізнес «Незважаючи ні на що»

Сайт Факти ICTV запустив важливий соціальний проєкт про бізнес «Незважаючи ні на що»

Сайт Факти ICTV розпочав соціальний проєкт на підтримку малого бізнесу в Україні у співпраці з Міжнародною організацією праці. У його рамках вийде серія матеріалів з історіями українців про те, як вони попри всі негаразди знайшли в собі сили змінити життя і відкрили власну справу.

У планах редакції випустити під рубрикою «Незважаючи ні на що» понад 20 статей, які готуватиме журналістка Фактів Оксана Михайлова. На сьогодні вже вийшли дві історії успіху, одна з них присвячена жінці, яка у 49 років змогла відкрити приватний стоматологічний кабінет у районному центрі після того, як її звільнили з лікарні.

«Головна мета нашого проєкту – показати, що ніколи не потрібно опускати руки. Часто люди зневірюються, бо хвилюються через дискримінацію за віком, статтю чи, наприклад, статусом матері-одиначки. Однак навіть у час глобальної кризи через пандемію можна розпочати власну справу. На конкретних прикладах ми показуємо, як це зробити»

– пояснює головна редакторка сайту Факти ICTV Лілія Стрілець.

У матеріалах будуть коментарі юриста і покрокова інструкція з відкриття справи у певній сфері. Також авторка звертатиме увагу на юридичні нюанси та варіанти інвестицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12.10.2021 13:21Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: