ICTV - Разом краще
17.02.2021 10:30
Поділитися

До Дня Героїв Небесної Сотні: документальні фільми про Революцію Гідності від ICTV

До Дня Героїв Небесної Сотні: документальні фільми про Революцію Гідності від ICTV

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. В період з 18 по 20 лютого, 7 років тому, більше сотні людей віддали свої життя за вільну Україну.  Ми завжди повинні пам’ятати, якою ціною відбулася Революція Гідності, тому разом з документальними фільмами від ICTV пропонуємо пригадати як це було.

Документальний фільм «Революція Гідності» (2014) – це перший фільм про революцію, створений по гарячих слідах подій. Він відтворює хронологію мітингу Євромайдану, а також пояснює, як мирний мітинг перейшов у збройне протистояння. «Мотив», «Мета», «Протистояння», «Самопожертва» – окремі епізоди фільму відтворюють загальну картину подій з 29 листопада до 22 лютого.

У фільмі «Правий сектор: радикальний синдром» (2014) піднімається завіса таємниці довкола «Правого сектора». Тут ви побачите ексклюзивні відеокадри, а також дізнаєтесь резонансні факти від учасників подій.

Спецпроект «Чорні тіні Майдану» (2015) відтворює в деталях хронологію подій 20 лютого – найкривавішої доби Революції Гідності. Тут є всі подробиці і неспростовні факти, які дають змогу критично оцінити версії та відповісти на головне питання: хто і чиїми руками скоїв це страшне вбивство.

В основу документального фільму «Острів небайдужих» (2016) лягли унікальні спогади очевидців, які розповідають власні історії тих буремних часів в Києві, а також інтерв’ю з журналістами, які виконували свій професійний обов’язок під звуки пострілів.

Документальний проект «Русский мир» (2017) складається з двох частин «Русский мир. Дары Волхвов» та «Русский мир. Спецтуристы». Ця фактографічна ретроспектива простежує, як крок за кроком російська агентура готувала переворот в Україні, що в результаті призвело до окупації Криму та війні на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.02.2021 10:30Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: