27.10.2020 19:05
Поділитися

27 жовтня ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry та проект «Я зможу!» фонду Олени Пінчук презентують відеоролик, присвячений жіночій солідарності і підтримці


Дві сестри Маша і Даша схожі, як дві краплі води, але ж такі різні водночас, завжди поруч у найщасливіші і важкі часи. Вони є одна в одної, а у вас, у всіх жінок, є ці місця, де вас підтримують і ви зможете зробити все! Жіноча сила у взаємопідтримці. Золоті долоньки Inspirement Chain, створені у колаборації з менторським проектом «Я зможу!» від Фонду Олени Пінчук – символ такої взаємної допомоги!

Наприкінці 2019 року ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry з проектом «Я зможу!» фонду Олени Пінчук запустили спільну колекцію кольє Inspirement Chain. Ця кампанія спрямована на посилення жіночої ролі у суспільстві, взаємопідтримку та сестринство. Всі зібрані кошти з продажу кольє спрямовані на розвиток та підтримку проектів, створених жінками.

На сьогодні вже зібрано 200000 грн і вони є частиною загальної суми грантів для розвитку різних компаній: хімчистка взуття Shoes Banditos, український хаб «Незалежні» в Одесі, Zerno Fashion, кафе “Татараш» в місті Дрогобич і це тільки початок благодійного проекту. Адже допомагати можно щиро і гарно у кольє Inspirement Chain.

Додаткова інформація 

Проект «Я зможу!» був започаткований  2017 року Фондом Олени Пінчук та Фундацією Кока-Кола і спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною у будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей».

Фонд Олени Пінчук 

Фонд заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу залишиться однією з пріоритетних тем в роботі фонду. Основними напрямками його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.10.2020 19:05Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: