09.06.2016 11:20
Поділитися

ICTV, IVORY films та Анатолій Матешко знімають серіал «Невиправні»

0

«У сучасному кіно пересікаються багато жанрів. В цьому сценарії якраз і є оце перехрещування. «Невиправні» – це і комедія, і драма, і детектив, і мелодрама, подеколи і нуар, і жахи – все відразу…Мені дуже багато пропонують сценаріїв сьогодні, але вибрати те, до чого б лежала душа, складно. Сценарій цього серіалу якраз відповідає вимогам, які є у мене. Це три критерії: перше – історія, друге – характер і третє – доля. Ці компоненти обов’язково присутні у кожній серії нашого серіалу», – коментує режисер Анатолій Матешко.

Nevipravni_2

За сюжетом серіалу, полковник поліції Стадник формує всередині довіреного йому управління відділ для розслідувань найбільш складних злочинів. Він мріє повторити досвід французьких поліцейських 19-го століття, коли легендарний Ежен Відок створив найефективніше відділення розшуку, сформувавши його виключно з колишніх арештантів. Нова команда Стадника теж об’єднала тих, хто колись потрапив у жорна каральної машини і тепер відбуває покарання. Керує відділом «невиправних» саркастичний і жорсткий Єгор Поляков – колишній спецназівець, «списаний» секретною службою за пограбування банку. Дізнавач Ольга Ситницька потрапила за ґрати за вбивство садиста-маніяка, а спеціаліст за зовнішніми проявами Максим Лужин опинився на нарах стараннями впливового корумпованого чиновника. Максим – унікальний у своєму роді фахівець, який здатний визначати особливості характеру і звичок людини за його антропологічними та фізіономічними ознаками. Лужин бачить людей наскрізь і здатний вивести на чисту воду будь-кого.

Nevipravni_3

Сумнівні методи роботи «невиправних» і сам факт їх існування не до душі багатьом співробітникам правоохоронних органів. У нової команди багато недоброзичливців, які із задоволенням вставляють їм палиці в колеса. В ідею полковника Стадника майже ніхто не вірить. І якщо робота трійці не буде успішною, експеримент припинять, а «невиправних» повернуть у в’язницю.

Ідея серіалу виникла в продюсера  Ілларіона Павлюка кілька років тому. «Це найдивніший відділ спеціальних розслідувань в історії серіалів. Геній, який знає відгадку, але не може нічого  довести. З ним — крутий екс-розвідник, який, втім, не хоче нічого розслідувати. І наостанок — розумниця слідчий, яка пережила настільки глибоку психологічну травму, що вона й досі впливає на її вчинки. Але найдивовижніше те, що разом вони — ідеальні детективи. Ідеальні детективи, яким по зубах навіть ідеальні злочини», – описує героїв співзасновник  продакшена  IVORY films Ілларіон Павлюк.

Nevipravni_4

Співзасновник компанії  Олег Рогожа розповідає: «Упродовж  цього часу ми ніби складали пазли, декілька раз обговорюючи кожен, навіть, здавалось би, незначний нюанс майбутнього серіалу. І  тільки тоді, коли усі наші пазли склалися і ми з полегшенням зітхнули: «Це воно!» – у нас з’явився партнер у вигляді ICTV. Для нас є великою удачею розпочати зйомки серіалів з ICTV  саме з проекту «Невиправні». Впевнений, що глядач захопиться серіалом так само, як захоплюємося ми!».

Nevipravni_5

У головних ролях серіалу – зірковий склад: Данило Бєлих, Дмитро Шевченко та Анна Донченко. Cпівзасновник компанії IVORY films Володимир Рибась коментує: «Ми зібрали дуже цікаву команду: акторів і творчий колектив, кожен з яких «хворіє» за свою справу. Тому що всім сподобалася сама ідея. Всі читали сценарій, всі «загорілися» і ми дуже багато роботи виконуємо разом, щоби довести її практично до ідеалу».

Виробництво: ICTV та IVORY films

Режисер: Анатолій Матешко

Продюсери: Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Олег Рогожа

Автор ідеї:  Ілларіон Павлюк

Сценарій:  Михайло Бриних

У ролях:  Дмитро Шевченко, Данило Бєлих, Анна Донченко та ін.

09.06.2016 11:20
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору