06.06.2016 12:29
Поділитися

Кореспонденти «Фактів» взяли участь у нагородженні військових напередодні Дня журналіста

0

5 червня, напередодні дня журналіста, українські кореспонденти, що висвітлюють російсько-українську війну, нагородили військових, медиків та волонтерів, які протягом двох років допомагали у висвітленні збройного конфлікту на сході України.

Організаторами заходу виступили журналісти новин провідних українських телеканалів, таких як ICTV, 1+1, 24 канал, 2+2, АТR, Zik, Інтер, 112 канал.

Номінанти отримали символічну недержавну нагороду у вигляді нагрудного знаку із зображенням тризубу, стилізованого під перо, лаврових гілок та державного прапору. Зворотна частина медалі являє собою символічне рукостискання як символ співпраці між журналістами та захисниками України. У нижній частині напис “За довіру!”

– Кожен із цих хлопців – по-своєму герой, кожен індивідуум, про кожного хочеться знімати, розповідати. Від звичайного рядового до командира. Це не лестощі, а правдиві слова, адже ці хлопці бачити все на цій війні, – говорить про українських бійців спеціальний кореспондент «Фактів» Юлія Кирієнко.

 

чб

Саме довіра стала тією визначальною цінністю, на якій базуються стосунки між українською армією та представниками ЗМІ, що висвітлюють перебіг бойових дій. Журналісти усвідомлюють, що жодна акредитація не може стати гарантією їхньої порядності в роботі. Жоден наказ не примусить військового співпрацювати з журналістом. Проте саме довіра до професіоналізму та порядності кожного кореспондента дала можливість українцям отримувати суспільноважливу інформацію.

 

Серед запрошених на свято – провідні військовослужбовці, які були героями сюжетів безпосередньо на передовій під час активної фази бойових дій. Командири, які сприяли всебічному висвітленню конфлікту. Рядові бійці, які ризикуючи своїм життям убезпечували роботу кореспондентів. Військові медики, які, рятуючи бійців, допомагали отримати максимально точну інформацію про втрати.

Церемонія відбулася за підтримки Музею історії України у Другій світовій війні. Гості мали змогу ознайомитися з виставкою, що присвячена різним періодам сучасної російсько-української війни, її героям, зброєю, що використовувалася, історіями бійців, а також з особливостями роботи журналістів в зоні АТО.

06.06.2016 12:29
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору